סקירת סגירה

ארה”ב פותחת שלילי ומדדי ת”א בעקבותיה

מדד הבנקים יורד 1% - ת"א 90 יורד 1.6% ביום פתיחת המסחר בארה"ב אשר ממשיך להיות שלילי מתחילת השנה, נראה כי המשקיעים מתוסכלים ממירב הדעות הלאות הריבית והבעיות בשווקים

חדשות ספונסר 05/07/2022 17:27

א+א-

בעלי עניין חוזרים לרכוש מודיעין אנרגיה המניה ביומיים האחרונים החלה לקבל ביקושים גבוהים וגם היום מחזור המסחר עבר את 1 מיליון ש"ח כאשר צחי סולטן ואברמוביץ יהושוע החלו לרכוש מניות בבורסה.

אלמוגים מתרחבת: החברה רכשה את חברת הנדל”ן טובולסקי טובולסקי נדל"ן מחזיקה צבר קרקעות ופרויקטים בשלבי תכנון ורישוי בהיקף של מעל לכ- 500 יח"ד, 5 מגרשים בייעוד מסחר ומשרדים הכוללים זכויות של כ- 38,000 מ"ר ושני פרויקטים של התחדשות בי"ם.

תגובת מיטב להחלטת הריבית מהחלטה להחלטה בנק ישראל נהיה יותר מוטרד מהאינפלציה, עצם העלאת ריבית ב-0.5%, למרות שמדד המחירים האחרון לא היה גבוה מהתחזית, למרות שציפיות האינפלציה ירדו.

האטה בישראל? בחודש יוני נרשם שיא הוצאות יומי חדש בכרטיסי אשראי 1.2 מיליארד ש”ח בחודש יוני נרשם שיא הוצאות יומי חדש בכרטיסי אשראי - 1.225 מיליארד ₪,עלייה של 1.7% לעומת השיא הקודם שנרשם בנובמבר 2021, היקף ההוצאות ביוני 2022 עמד על 36.75 מיליארד ₪

אורביט מדווחת עסקה נוספת בשווי 1.7 מיליון דולר אורביט מדווחת על קבלת הזמנה נוספת למערכות תקשורת לוויינית עבור פלטפורמה צבאית ימית מאינטגרטור אירופאי מוביל בסך כולל של כ - 1.7 מיליון דולר.

פתאל צופה להכפלת ההכנסות ברבעון השני פתאל צופה לזינוק בהכנסות כאשר החברה עדיין לא מצליחה להגיע לתפוסה מלאה - אחוזי התפוסה של כלל הרשת בחודש יוני עלו לכ- 80%, בנוסף היחלשות השקל תורמת להכנסות.

קסטרו מודיעה על השהיית הנפקת חברת אורבניקה לאור המצב בשווקים אורבניקה הושקה בשנת 2015 על ידי קבוצת הודיס עוד טרם המיזוג עם קסטרו. המותג מציע פריטי אופנה ואקססוריז. בנוסף קסטרו הודיעה הבוקר על חלוקת דיבידנד של כ- 84 מיליון ש"ח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה