קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

המעוף ללא שינוי מדד הטכנולוגיה והביומד ירדו

לאחר יום ארוך שנסחר ברובו בטריטוריה האדומה - המעוף הצליח לתקן ולסגור ללא שינוי - מדד הנפט וגז ממשיך להיות ירוק ולהוביל מתחילת השנה

חדשות ספונסר 29/06/2022 17:25

א+א-

פריון מותירה את התחזית השנתית עם הכנסות של כ-630 מיליון דולר. פריון הותירה את תחזיותיה ל-2022 הכנסות החברה צפויות להסתכם ב-620-640 מיליון דולר, המשקפות צמיחה שנתית של כ-32%. ה-EBITDA המתואם צפוי לגדול בכ-44% ל-98-102 מיליון דולר.

האב בשת”פ עם חברה אמריקאית להפצת מוצרי סייבר הסכם שיתוף הפעולה יהיה בתוקף במשך 24 חודשים וניתן להארכה בהסכמת הצדדים. ההסכם קובע כי הצדדים יציעו אחד לשני הזדמנויות עסקיות ובהסכמה יגישו הצעה משותפת ללקוח פוטנציאלי.

אב-גד עברה את סף החתימות הנדרש בפרויקט פינוי-בינוי נוסף בהוד השרון במסגרת הפרויקט יוקמו 3 מבנים חדשים אשר יכללו כ- 194 יח"ד, שטחי מסחר ו/או משרדים, בתוספת מרתפי חנייה ומחסנים. היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט הינו כ-348 מיליון שקל.

ההפחתה בסולר תוארך הצפי להארכה גם לבנזין על רקע העליות במחירי הדלק וכחלק מההתמודדות של משרד האוצר עם יוקר המחיה - יתקיימו הארכת הצווים בחצי שקל הנחה לסולר עד סוף השנה. הבנזין צפוי לקבל הוזלה נוספת.

הבורסה מסכמת את המחצית הראשונה של שנת 2022 המסחר בשווקים הושפע מהלחימה המתמשכת בין רוסיה לאוקראינה מזה כארבעה חודשים שגרמה להתגברות הקשיים בשרשרת האספקה. בעקבות זאת התגברה האינפלציה בשווקים ובנקים מרכזיים החלו בהעלאת הריבית.

דירקטוריון יונט קרדיט החליט על סיום תפקידו של מנכ״ל החברה, יצחק (צחי) אזר, בין היתר, בגין הפרת אמונים כלפי החברה וזאת לאחר קיום הליך שימוע, שנוהל על-ידי הדירקטורים הבלתי תלויים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה