קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

עליות בת”א - מדד הבנקים ות”א נפט וגז בלטו

עליות שערים במרבית המדדים כאשר את המעוף הובילו מניות הבנקים, מדד הנפט וגז זינק 3.2%, הדולר התחזק מעט ל - 3.43, עליות באירופה ובפתיחת המסחר בארה"ב

חדשות ספונסר 28/06/2022 17:30

א+א- 1

מודיעין אנרגיה מזנקת 7% לאחר הצלחה במבחני הפקה בפרויקט Chittim Ranch בטקסס הפרויקט משתרע על שטח של כ-650 קמ"ר (160,000 Acres) של מערכת נפט וגז טבעי מוכחת, מכוסה בסקר סייסמי תלת מימדי, וכיום קיימים בו 8 קידוחים מפיקים.

ביולין מזנקת 7% בעקבות שת”פ עם GenFleet הסינית בהתאם להסכם, GenFleet תממן באופן מלא, תתכנן ותבצע ניסוי קליני אקראי Phase 2b בסין, אשר בו ישתתפו כ-200 חולים עם סרטן לבלב גרורתי בקו טיפול ראשון. מטרת ניסוי אקראי להעריך את הטיפול.

צרפתי גייסה בהצלחה 83 מיליון שקל בהנפקת אג”ח החברה קיבלה ביקושים של כ-214 מיליון שקל, קרוב לפי 3 מהיעד המבוקש של 80 מיליון שקל, ובחרה להגדיל מעט את היקף הגיוס לאור הביקוש הגבוה. הריבית שנקבעה במכרז היא ריבית קבועה של 5.1%.

הראל: ”בנק ישראל יישר קו ביום שני הקרוב עם הבנקים המרכזיים בעולם ויעלה את הריבית בחצי אחוז” ברקע, בנקים מרכזיים נוספים מצטרפים למגמת העלאת הריבית, השבוע בלטו נורבגיה וקנדה שהעלו את הריבית בחצי נקודת אחוז, גובר הסיכוי כי נראה העלאה דומה בישראל.

עדיקה מזנקת 22% לאחר רצון גולף לרכישתה המלאה חברת גולף (האם) של עדיקה הגישה הצעה לניהול מו"מ לפיו גולף תרכוש את מלוא הון המניות המונפק והנפרע של עדיקה , בדרך של עסקת מיזוג משולש הופכי, וכנגד תמורה במזומן

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    how i got my family together

    נפרדתי מבעלי לפני שלוש שנים. לא הייתה תקשורת בינינו. יעצו לי ממשפחות וחברים לשחרר ולשכוח מהנישואים ולהמשיך בחיי. לא רציתי להתחתן עם מישהו אחר כי עמוק בפנים אני עדיין אוהב את בעלי. סבלתי כל כך מכאבים ובלבול שקראתי המלצה באינטרנט על איך ד"ר אלאבה איחד מחדש נישואים שבורים בעזרת כוחותיו הרוחניים. המשכתי לקרוא כל כך הרבה המלצות על איך הוא עזר לשים קץ לגירושים ולשקם את אהוביהם לשעבר של אנשים ואמונתי התחדשה. אני יוצר קשר עם ד"ר אלאבה מיד כעבור כמה דקות הוא ענה לי ונתן לי הנחיות מה לעשות, לאחר שעמדתי בדרישה הנדרשת יומיים לאחר הטקס, הכישוף שינה את חיי סביב בעלי כי מינון לא מדבר אליי. יומיים הוא התקשר אלי באמצע הלילה בוכה והתנצל שזו עבודת השדים, אז אני עדיין נדהם מהנס הזה אז אני סולח לו. עכשיו הנישואים שלי מאוזנים. טקס ד"ר אלאבה עבד מצוין והנישואים שלי חזקים יותר מבעבר, ושום דבר לא יכול להפריד בינינו שוב. ביקרתי בכל כך הרבה אתרים שחיפשתי עזרה, זה היה חסר סיכוי עד שהתחברתי לד"ר אלאבה, הגבר האמיתי שעזר לי לשחזר את הנישואים השבורים שלי אם יש לך בעיה דומה בנישואיך, אתה רוצה שבעלך או אשתך יאהבו אותך שוב. , יש לך מישהו שאתה אוהב ואתה רוצה שהוא יאהב אותך בתמורה, יש לך אתגר בחיים שלך, תבנית הלחש של ד"ר אלאבה היא הפתרון והתשובה לבעיה שלך, וואטסאפ / ויבר עם מספר הטלפון שלו: +1(425) 477-2744, צור איתו קשר עוד היום על ידי שליחת אימייל אל dralaba3000@gmail.com. אל תיתן לאף אחד לקחת את בן/בת הזוג שלך ממך.

    isabella ethan 28/06/2022 19:22