יגאל דמרי, בעלים ומנכל י.ח. דמרי קרדיט: יח"צ

סקירת סגירה

סגירה מאכזבת - מדד הנדל”ן טס השבוע 9%

למרות שהיומיים האחרונים העיבו בסה"כ השבוע היה חיובי מאוד לכל המדדים, ת"א 90 זינק 5%, הנדל"ן חזר להיות המלך עם התפרקות הממשלה והחשש שירידת המחירים תיבלם מה שהוביל לזינוק חד במדד

מערכת ספונסר 23/06/2022 17:36

א+א-

איסתא צוללת עקב מכירה בדיסקאונט מהותי איסתא שכבר מזמן היא חברת נדל"ן בשוק ההון יורדת כ-11% בבוקר זה לאחר מכירה של 16% מהון המניות בדיסאונט מהותי ובמחיר של 80 ש"ח למניה לאחר שסגרה ב-101.9 ש"ח יום לפניי.

בנק לאומי גייס 2.75 מיליארד ש”ח לאור הביקושים הגבוהים במיוחד בהנפקה, הן מצד משקיעים מקומיים והן מצד משקיעים זרים, הועלה סכום ההנפקה מסך של 2 מיליארד ש"ח לסך של 2.75 מיליארד ₪.

טורבוג’ן חתמה על הסכם מחקר לבדיקת ביצוע בעירה במסגרת הרחבת פעילותה של טורבוג’ן לפיתוח מערכת לייצור חשמל וחום עצמי 24/7, "קוגנרציה" המבוססת על מימן, והמגעים המתקדמים להתקשרות בהסכמי שיתוף פעולה עם מכוני מחקר.

שח מט לאיציק אברכהן שנבחר ליו”ר דירקטוריון שופרסל לאחר שיקי ודמני הראה לאברכהן את הדרך החוצה משופרסל המנכ"ל המוערך חוזר בדלת הקדמית ומחליף את ודמני, המשקיעים כנראה מרוצים המניה ברצף של מספר ימים חיוביים.

היקף התחלות הבנייה ממשיך לגדול בהמשך לירידת היקף גמר הבנייה נתוני הלמ"ס מלמדים כי היקף התחלות הבנייה ברביע הראשון של 2022 הסתכם בכ-18.2 אלף דירות, נתון המשקף עלייה של כ-8.2% לעומת הרביע הקודם וגידול מהיר של כ-36.4% בהשוואה לרביע הראשון 21.

אוגרי הביטקוין מגיעים לשיא – מה מקור הירידות אם כך ? מספר הארנקים שמחזיקים יותר מביטקוין אחד (שלם) הגיע לשיא של כל הזמנים,הירידות האחרונות מתודלקות ע"י מינופים גבוהים, הנזלות ובעיקר ניהול סיכונים כושל מטעם המשקיעים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה