לפני כולם

ישראכרט בשת”פ עם מועדון צרכנות מהגדולים בישראל

אשמורת, מועדון ההטבות והאשראי של הסתדרות המורים חברים כ-160 אלף אנשי חינוך והוראה וביחד עם בני משפחותיהם, הם מהווים למעלה מ-230 אלף מחזיקים בכרטיסי אשראי ’אשמורת’

חדשות ספונסר 16/06/2022 09:23

א+א-

אשמורת, מועדון ההטבות והאשראי של הסתדרות המורים חגגה אתמול במשרדי ישראכרט בבני ברק, את המשך התקשורת מול חברת כרטיסי האשראי. ההסכם שתוקפו לעשר השנים הבאות, מאפשר לאשמורת קפיצת מדרגה בהצעות הערך עבור ציבור אנשי החינוך וההוראה החברים בהסתדרות המורים. באירוע נכחו מזכ"לית הסתדרות המורים הגברת יפה בן דויד, מנכ"ל אשמורת ארי שטינברג, יו"ר ישראכרט תמר יסעור ומנכ"ל ישראכרט רן עוז.

בהסתדרות המורים חברים כ-160 אלף אנשי חינוך והוראה וביחד עם בני משפחותיהם, הם מהווים למעלה מ-230 אלף מחזיקים בכרטיסי אשראי ’אשמורת’.

יפה בן דויד, מזכ"לית הסתדרות המורים: "על רקע המאבק שלנו להעלאת שכרם של אנשי החינוך, מאבק שהוא על עתיד מדינת ישראל, התפקיד של אשמורת בנקודה הזמן שבה אנחנו נמצאים, הוא קריטי - מתן הנחות והטבות בלעדיות שיספקו לעובדי ההוראה רווחה, תחושת גאווה והרבה רגעים של הנאה שמגיעים להם יותר מלכל מגזר אחר בארץ.

ארי שטינברג, מנכ"ל אשמורת: "בימים אלה העלאת שכרם של אנשי החינוך וההוראה נמצא בליבת השיח הציבורי וכולי תקווה שבקרוב נראה את התוצאות הדרושות בנושא. עד אז, אנחנו באשמורת נמשיך לעבוד כדי להביא לציבור עובדים מסור הנחות בלעדיות והטבות שיוקירו עבורם תודה. ההסכם עם ישראכרט יאפשר לאשמורת להרחיב את מנעד ההטבות שאנחנו מעניקים לאנשי החינוך וההוראה. אני מודה למנכ"ל ישראכרט רן עוז על שיתוף הפעולה".

רן עוז, מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "ישראכרט רואה את עצמה כשותפה הטבעית של מועדוני צרכנות גדולים, לאור ניסיונה והיקף פעילותה בתחום. הערך המוסף שלנו טמון ביכולתנו לאפשר אימוץ של טכנולוגיות ייעודיות בהן נעשה שימוש במועדוני הלקוחות המובילים בעולם ואין לי ספק שגם מחזיקי כרטיס אשמורת ייהנו מכך בעשור הקרוב. נמשיך לשלב כלים חדשניים מבוססי דאטה שיסייעו למועדוני הצרכנות לצמוח ולהעניק לעמיתיהם מגוון מוצרים ושירותים המתקדמים והטובים ביותר בישראל".

  1. מניות בכתבה
  2. ישראכרט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה