קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

הגל הירוק נמשך גם בתל אביב

עונות הדוחות מגיעה לסיומה והסנטימנט מארה"ב עוזר לדחוף את המדדים לאחר החודש בעל התשואה הגרועה השנה, ת"א 90 וטכנולוגיה בלטו מעל 3%

חדשות ספונסר 29/05/2022 15:53

א+א-

האם שוק הדיור לקראת התקררות? גודל משכנתא ממוצע הגיע כמעט למיליון ש"ח, בחודש אפריל 2022 הכנסה נטו הממוצעת של נוטלי המשכנתאות עמדה על כ-16100 ש"ח והייתה גבוהה בכ-40% מהשכר הממוצע במשק.

שימקוטק בבעלות לודן וקבוצת דן בדרך לבורסה שימקוטק מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים תוכנה וחומרה ונחשבת למובילת שוק בתחום אינטגרציית מערכות לתחבורה הציבורית, הכנסות שימקוטק צמחו בשנת 2021 ב-16.7% לכ-90 מיליון ₪

לוינשטין הנדסה הכפילה את הרווח הנקי החברה ממשיכה בתנופת הבנייה - היקף ההכנסות חצה את 200 מיליון ש"ח ברבעון הראשון של השנה, החברה מצליחה להציג שיפור בכל הפעילות כולל הנדל"ן מניב.

ליברה גילחה את הרווח של מיכמן הרווח התפעולי של מיכמן זינק ל-8.5 מיליון ש"ח, אך ההשקעה בליברה הציבורית צללה והשערוך מטה בכ-5 מיליון ש"ח והרס את שורת הרווח.

פוקס עם הכנסות שיא מעל 1 מיליארד ש”ח עברה להפסד החברה מציגה ירידה חדה ברווח בשלושה מגזרים מתוך הארבעה, לאחר הקורונה ופתיחת החנויות מגזרי האופנה והאחרים צנחו מרווח של מעל 20 מיליון עברו להפסדים מטרידים, הכנסות שיא לא עזרו.

דויטשה בנק: ישראל עם אינפלציה גבוהה שוק עבודה צפוף וצמיחה כלכלית חזקה החלטה הריבית הזו מסמנת את העלאה השנייה ברציפות שהייתה מעל הצפי שלנו. חשוב מכך, בנק ישראל נשמע ניצי על יד כך שהדגיש את שוק העבודה הצפוף ועליות שכר במגזר העסקי.

ג’נריישן קפיטל מציגה רבעון חזק עם המשך צמיחה הרווח זינק ל-82 מיליון ש”ח החברה הצליחה להציג עלייה בכל הפרמטרים, הכנסות מדיבידנדים והלוואות נותרו 64 מיליון ש"ח, מכירת 20% מבון תור ללאומי העניקה שערוך של 62 מיליון ש"ח, תשואה על ההון מתחילת השנה כ-6%

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה