קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

צבע אדום בתל אביב

כבר אתמול ציינו כי ישנה פאניקה באחוזת בית, הבורסה המקומית משמידה ערך רב ללא הבחנה, הנזילות החסרה גורמת למניות רבות לצלול במחזורים נמוכים, מה יקרה שהמוכרים הרציניים יגיעו?

מערכת ספונסר 25/05/2022 17:33

א+א-

המדדים המשיכו בצניחה החופשית, מדד הבנקים בלט וצלל 3%.

כותרות היום:

אלוני חץ עם רבעון מוצלח הרווח למניה זינק ב-45% לעומת רבעון מקביל אשתקד, מנועי הצמיחה העיקריים השכרת נדל"ן מניב וכן מכירת חשמל מראים על גידולים נאים, הבנות תרמו פחות, הבדלי השערוכים בין הרבעונים מהותיים

חוסר הנזילות מפרק את תל אביב הבורסה המקומית התנהלה על מי מנוחות עד השעה 13:30 ואז החלה התפרקות במדדים המובילים, על פי הסחירות בתל אביב מדובר ביחס מכירות ונזילות נמוך מאוד רק 1.1 מיליארד והמדדים צונחים, כתבה חובה לכל משקיע

חנן מור פותחת שנה עם רבעון חזק מספר נקודות מפתיעות בדוחותיה, המכירות עלו, הוצאות המימון נותרו זהות, השת"פ העתידי עם הראל בנושא שכירות ארוכות טווח שתעניק גב כלכלי וביטחון, היהלום שבכתר הוא הפרויקט בשדה דב.

דוחות אנלייט לא מצליחים להסביר את שווי החברה המנופח החברה הפועלות במגזר האנרגיה בישראל ואירופה כאשר אנרגיה כרגע באירופה היא המוצר הנדרש ביותר ועדיין לא נראה שינוי מהותי ברווחי החברה מפעילות שוטפת, הכנסות מנגזרים זוהי חרב פיפיות

IBI: תשואת יתר לבזק עם אפסייד מפתיע בזק פרסמה אתמול דו"ח טוב מאוד וממשיכה להציג מגמות חיוביות מאוד ברבעון, כשהדגש הוא על צמיחה במגזר הקווי ובתחום הסלולר, בזק מהווה פוזיציה דפנסיבית בתוך התנודתיות הנוכחית של השווקים.

ישראל קנדה תתקשה בסביבת מחירים יורדת רוזן וטוכמאייר מייצרים עסקאות מצוינות אשר תורמת את מירב הרווח בדוחות, אך עם עליית הריבית וכנראה ירידה במחירי הנדל"ן במידה ולא יצליחו לייצר המשך עסקאות כאלה החברה תיפגע.

ההשקעה בארה”ב מתחילה לפרוע שטרות עבור או.פי.סי אנרגיה סקטור האנרגיה רותח בכל העולם ואו.פי.סי היא אחת מהחברות היחידות כרגע שמצליחות למנף זאת עם רווח של 104 מיליון ש"ח מול הפסד של 5 מיליון אשתקד, החברה חייבת לתת את הדעת על הנגזרים.

לפחות הבורסה מרוויחה בבורסה התנודתיות ברבעון הראשון באחוזת בית בהחלט עוזרת לרווחי הבורסה המקומית אשר התאכזבה מאי כניסה למדד ה-MSCI, כרגיל הוצאות השכר בולטות, הרווחי זינק בכ-50% והסתכם 14.7 מיליון ש"ח.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה