קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

עליות בתל אביב לפני החלטת הריבית מחר

הבורסה המקומית פתחה שבוע חיובי עם מספר דוחות, בזן איכזבה מנגד דניה הרשימה, מדד הנדל"ן התחזק 1.65%, גלובס פרסם כי מזרחי יעצור את חלוקת הדיבידנד ושלח את מדד הבנקים לצלילה של 2%

מערכת ספונסר 22/05/2022 16:03

א+א-

בנק ישראל צפוי להיות ”נצי” יותר להערכת מיטב, בנק ישראל צפוי להעלות ריבית בהחלטתו השבוע מ-0.35% ל-0.75% ולהעביר מסר "נצי" יותר, האינפלציה החלה להתפשט לתחומים רבים ובנק ישראל כנראה יגיב בצורה אגרסיבית יותר

הפד מחזיק במפתח לתשואות ריאליות ולתנודתיות "חיזוי שוק המניות מהיום למחר הוא כמעט בלתי אפשרי, אבל אי הוודאות פוחתת על פני אופק רב שנים" טוען מנהל ההשקעות של קרדיט סוויס, הבנקים המרכזיים צריכים להנדס האטה מבלי לפגוע בביקושים.

אפי נכסים תחת לחצי מכירה עקב עליית הריבית כבר מספר שבועות שאפי נכסים תחת לחצי מכירה חזקים, החברה אשר מרבית נכסיה נמצאים במזרח אירופה החלשה יחסית ירדה כ-20% מתחילת שנה, עליית הריבית באירופה ובעולם בכלל, מפעילה לחץ על המניה.

האב חתמה על עסקת אבטחת כופרה באירופה חתמה על עסקה משמעותית חדשה עם תאגיד אירופי גדול, לאספקת פתרון מחשוב מאובטח להגנה מפני כופרות עבור עסקים קטנים ובינוניים, החוזה לשלוש שנים ויכול להגיע עד 18 מיליון אירו.

קאנומד משנה ייעוד ליזום נדל”ן קאנומד שבשליטת האחים מנור וכפיר גינדי ממזגת לתוכה את פעילות הנדל"ן של קבוצת לאונרדו לה שני תחומי פעילות עיקריים: ייזום וביצוע קבלני של פרויקטים בתחום הנדל"ן.

שוקי המניות מתקשים למצוא רצפה ירידות השווקים בארה"ב וישראל, הנזילות בשווקים, מה תהיה עליית הריבית מחר? ומה כדאי לעשות באפיק האג"ח?

מגמה חיובית נרשמה השבוע בשוק האג”ח הממשלתי המקומי ירידת תשואות נרשמה לאורך העקום השקלי הלא צמוד בדגש על החלק הבינוני של העקום.צמודי המדד הקצרים רשמו עליית תשואות טכנית על רקע פרסום מדד המחירים לצרכן לחודש אפריל שעלה ב – 0.80%

הסביבה העסקית בשיאה אבל בזן מפסידה הנהלת החברה והמשקיעים רואים סביבת מרווחים שלא נראתה שנים, המניה בהחלט טיפסה לגבהים שלא נראו זמן רב, הדוח מוכיח כי גם בסביבה אופטימלית החברה מפסידה, המרווחים הגבוהים לא ישארו לעד.

דניה סיבוס עם פוטנציאל ענק במידה ותמקד את כ”א שלה בייזום מגורים דניה סיבוס ממשיכה להגדיל את הרווח הנקי ב-50% אחר היפרדות מאפריקה מגורים והכניסה לייזום למגורים באשקלון וראל"צ, עם רווחיות כזאת בסקטור זה החברה חייבת למקד את הפוקוס במגזר הרווחי שלה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה