סקירת סגירה

המסחר בבורסת ת”א ננעל בעליות שערים

מדד ת"א 35 עלה 0.95%, מדד ת"א 90 התחזק 1%. מקרב הסקטוריאליים: מדד הביומד עלה כ-4%, מדד הנפט והגז טיפס כ-2.5%

מערכת ספונסר 15/05/2022 16:23

א+א-

יום המסחר בבורסת ת"א נסגר במגמה חיובית.מדד ת"א 35 התחזק 0.95% ומדד ת"א 90 עלה 1%.גם מדד ת"א 125 עלה בשיעור זהה של 1%.באשר למדדים הסקטוריאליים, מדד הביומד בלט כשזינק 3.83%, מדד הנפט והגז עלה 2.44%, ת"א טכנולוגיה עלה 1.92%, מדד התקשורת עלה 1.35% ומדד הביטוח עלה 1.03%.מדד הנדל"ן עלה קלות בשיעור של 0.08% ומדד הבנקים רשם ירידה קלה של 0.09%.

מניות קבוצת דלק , פועלים, איי.סי.אל ו נייס, ריכזו מחזורי מסחר גדולים בעלייה.מניות לאומי, דיסקונט , טאואר וקבוצת עזריאלי , ריכזו מחזורי מסחר גדולים בירידה.

עלייה בולטת נמדדה היום במניית אלקטריאון שעלתה כ- 10%.אחריה עם שיעורי עליות בולטים היום: אינרום, שופרסל, דלתא, בונוס ביוגרופ, אופקו הלת’, פריון נטוורק ונופר אנרג’י.

את שיעורי הירידות הגדולים הובילה היום מניית דנאל שירדה 7%, ואחריה ירדו מניות אזורים, נכסים ובנין, פרשקובסקי, פוקס, לוינשטין נכסים, מניבים ריט וסלקום.

היקף המסחר היום עמד על כ – 950 מיליון ₪.

מסקירת פועלים: "ברמות התמחור החדשות של חברות הטכנולוגיה, משקיעי הון סיכון יהיו בררניים יותר; אנו מעריכים שההיי טק ימשיך להיות ענף מוביל וההשקעות לא ייעלמו בן יום, אך הזינוק במשכורות ובמספר חדי הקרן ייבלם".

חברת חוליות בדרך לבורסת תל אביב.החברה הוותיקה עוסקת בעיקר בפתרונות זרימה מתקדמים למערכות מים.לצד זאת, חוליות מציעה גם פתרונות אחסון לשווקי התעשייה והרפואה.

סקייליין במגמת שיפור: עברה לרווח ברבעון הראשון.ה- FFO ברבעון הראשון של 2022, הסתכם לכ - 5.3 מיליוני דולר קנדי, לעומת FFO של כ - 3.3 מיליוני דולר קנדי ברבעון הראשון של 2021.השיפור נבע בעיקר מההתאוששות הניכרת בביקושים למלונות.

דלתא מגבירה את הקצב: החברה, אשר שאפה להירשם גם בארה"ב, ממשיכה להראות גידול ברווח.מכירות האונליין נפגעו והמגזר עדיין הפסדי.המותגים הפרטיים, עם גידול חד, מהווים את מרבית הרווח.

מגדל ביטוח תשקיע ב - GES של ג’נריישן קפיטל לפי שווי של 740 מיליון ₪.זרוע איכות הסביבה של ג’נריישן קפיטל, תקצה 20% מהון מניותיה למגדל ביטוח תמורת כ - 185 מיליון ₪.תמורת ההשקעה עשויה לגדול בעד 20 מיליון ₪, בהתקיימות תנאים מתלים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה