סקירת סגירה

בורסת ת”א מתחזקת למרות הירידות בעולם

אירופה אדומה עקב המשך הלחימה אשר מסלימה, שרשראות האספקה החלו בהוצאת הנפט הרוסי ויקח זמן עד השפעה מלאה, הסחורות ממשיכות בתנופה מהרבעון הראשון אם זה אינפלציה, לחימה ומגבלות

חדשות ספונסר 19/04/2022 14:35

א+א-

הנפט עולה על רקע שיבושי האספקה מחירי הנפט ממשיכים בעלייה כאשר עתה העלייה נגרמת משיבושים באספקה בנמלי לוב עקב הפגנות, הנפט הרוסי עדיין אינו נאסר באירופה, אך צפוי לרדת בהדרגתיות משרשראות האספקה.

 

קרנות גידור בתחום המאקרו עם התשואה הטובה ברבעון הראשון בזמן שמנהלים ניווטו את התנודתיות הנובעת מאי ודאויות גיאופוליטיות, אינפלציה מוגברת ועליית שיעורים, קרנות גידור המאקרו המתמקדות בסחורות והציגו תשואה עודפת.

 

הבעלים של אאורה רוכש מניות כבר מספר ימים לאחר כארבעה רכישות בזמן כ"כ קצר בהם יעקב אטרקצ’י רוכש מניות בבורסה המקומית נראה כי הוא מנסה לאותת לשוק כי המניה זולה, בכמה כסף רכש?

 

מיהו הבנק הטוב בישראל לעסקים הקטנים? משרד הכלכלה מפרסם את מדד הבנקים הטובים ביותר לעסקים, כאשר מרכנתיל ומזרחי ממשיכים להיות הבנקים הידידותיים ביותר לעסקים הקטנים והבינוניים.

 

אלקטרה נדל”ן בעסקה מצוינת מרוויחה בקטן מודל קרנות הנדל"ן המוצלח יש לציין מוכיח את עצמו, אך בעסקה שנעשתה ע"י החברה עם רווח של 72 מיליון דולר, מתפעלת את הנכס, משקיעה מעט בהון העצמי וגוזרת קופון פחות אטרקטיבי.

 

ראדא טיפסה 6% אתמול בארה”ב בעקבות הודעת צבר ההזמנות החברה הודיעה כי היא קיבלה הזמנות של 29 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2022, מרבית ההזמנות מארה"ב, 95% הם עבור מכ"מים טקטיים להגנה אווירית קצרת טווח.

 

הסחורות מתחזקות המניות מדשדשות, הסחורות ממשיכות להתחזק הנפט זהב והכסף ממשיכים קדימה כאשר הזהב קרוב ל-2000 דולר, באסיה מגמה מעורבת הונג קונג צוללת 2%, הדולר מתחזק

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה