קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

נעילה חיובית בתל אביב

המדדים התחזקו מעט, כאשר מחזורי המסחר בתל אביב נמוכים וישנם מספר מניות קטן אשר ריכז את רוב המסחר aהסתכם ב-360 מיליון ש"ח בלבד, מדד הנפט וגז טס 2% - המניות הקטנות נותרו מאחור

מערכת ספונסר 17/04/2022 14:31

א+א-

רבד מוכרת 4.5 קומות בתל אביב ברווח של 5 מיליון ש”ח בלבד ע"פ שיחות עם אנשי נדל"ן ביניהם סמנכ"לי כספים ומנכ"לים אשר מעניקים ראיונות תדיר לתקשורת התחום לוהט ואין מקומות להשכרה, אך נתוני העסקה במיקום מוכר כ"כ ברווח נמוך כ"כ מעלה תהיות.

 

פתאל השלימה גיוס לרכישת מלונות באירופה החברה הודעה כי השלימה גיוס לרכישת מלונות באירופה בהיקף של 315 מיליון אירו, בין המשקיעים מוסדיים כן לאומי פרטנרס.

 

רב בריח פותחת שבוע עם תביעה ייצוגית התובענה בטענה כי החברה כללה כביכול פרטים מטעים בתשקיף ההנפקה לראשונה של החברה, גובה התביעה הינו 45 מיליון ש"ח (קרן) ומצריכה אישור בהמ"ש אך עצם ההגשה מצביעה על וודאות גבוהה.

 

מדיניות הריבית היא תלוית נתונים בסך הכול, בנק ישראל קשוב מאוד לנעשה מעבר לים בדגש על ארה"ב, אך גם בגוש האירו ואילו במישור המקומי לוקח בחשבון שהאינפלציה עלתה, אך רמתה עודנה נמוכה בהרבה מאשר בארה"ב.

 

נאוויטס פטרוליום מדווחת על חתימת הסכם נכסי Sea Lion, החברה מדווחת על חתימת הסכם לרכישה ללא תמורה של 65% מהזכויות בתגלית Sea Lion שבאיי פוקלנד, החברה הנרכשת בעלת משאבי נפט מוכחים בהיקף של כ-513 מיליון חביות של נפט

 

הביטקוין זז בערוץ ברור השבוע המטבע שוב בחן את אזור ה 40K ולשמחתנו "נבעט" כלפי מעלה, המטרה הבאה היא ליצור שיא גבוה יותר, לחצות את רף ה 50K, מתחת לרף 39 אלף דולר יצביע על שבירת הטרנד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה