קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

מגמה מעורבת בתל אביב

המעוף ללא שינוי מהותי, מדדי ת"א 90 והבנקים ירדו כחצי אחוז, נורסטאר צללה 8.5%, פוקוס צנחה 7.6%, הדולר התחזק מעט ל-3.21, הביטקוין חזר לרמת 40 אלף דולר, הנפט חוזר להיסחר מעל 100 דולר

מערכת ספונסר 13/04/2022 17:46

א+א-

בנק ישראל הפתיע ועשה יותר מהצפוי כלכלני דויטשה בנק מנתחים את העלאת הריבית בישראל וצופים כי הבנק ימשיך לאחר ההעלאה שלו אתמול עם 4 העלאות נוספות של 0.25% ועוד אחת של 0.15% עד לרמה של 1.5% בסוף השנה.

 

תורפז עם רכישה שנייה ב-2022 חברת תורפז בניהולה של קרן כהן חזון אשר הייתה שותפה של פרוטרום בעברה ורכשה מהם בחזרה את חלקם בחברה, רוכשת חברה בסכום נמוך עם מחזורי מסחר אשר יצטרכו לגדול מהותית על מנת להשפיע.

 

לוזון ממשיך להציף ערך: מיזוג טריא בדרך להשלמה פרסום זימון האסיפה מהווה צעד משמעותי להשלמת המיזוג, במסגרת זימון האסיפה פרסמה טריא מתאר ובו את תוצאותיה לשנת 2021, המניה מזנקת 8%.

 

הביצועים בשוק המניות מנבאים באופן מובהק את הפעילות הכלכלית בחינת הקשר בין הביצועים היחסיים של מניות הסקטורים והתת-סקטורים השונים, מראה שיש סקטורים בעלי יכולת גבוהה מאוד לנבא האצה או האטה עתידית בפעילות הכלכלית.

 

איילון ביטוח ומנורה משקיעים 250 מיליון ש”ח בקרן יסודות ההשקעה תוזרם כחוב אשר יאפשר המרה ע"פ ההסכם קובע כי איילון ומנורה יזרימו ליסודות חוב המיר למניות בהיקף של עד 250 מיליון ש"ח, שתהפוך לחב’ מימון למגורים.

 

סימנים טכניים לסיכון גובר בענקית הריטייל הישראלית מניית פוקס הייתה ההפתעה הכי נעימה בתקופת משבר הקורונה, האם אחרי תשואה של מאות אחוזים אולי הגיע הזמן לצאת?

 

בעל השליטה לשעבר גיל בלוטריך ישלם למישורים כ-10.5 מיליון ש”ח השופט חאלד כבוב פסק כי בעל המניות גיל בלוטריך הפר חובותיו כבעל שליטה וכנושא משרה בחברה, בדגש על חובת ההגינות וחובת האמונים וע"י כך גרם נזק לחברה, במקביל מונה מנכ"ל חדש אלון וקסמן.

 

לא התרשמו: דירק’ שופרסל בולם את הצעת להב דירקטוריון החברה החליט כי ההצעה אינה לטובת החברה ואינו תואם את אסטרטגיית שופרסל ובעלי מניותיה ואף טוענים כי פעילות דלק ישראל כוללת סיכונים לא מבוטלים וקיימת בענף אי וודאות רבה

  1. מניות בכתבה
  2. נורסטאר
  3. פוקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה