לפני כולם

בעל השליטה לשעבר גיל בלוטריך ישלם למישורים כ-10.5 מיליון ש”ח

השופט חאלד כבוב פסק כי בעל המניות גיל בלוטריך הפר חובותיו כבעל שליטה וכנושא משרה בחברה, בדגש על חובת ההגינות וחובת האמונים וע"י כך גרם נזק לחברה, במקביל מונה מנכ"ל חדש אלון וקסמן

אלירן מדר 13/04/2022 13:51

א+א-

 מישורים מדווחת היום לבורסה שני דיווחים מעניינים אשר אולי יעירו במקצת את מניית מישורים המנומנמת, הראשון הוא כי בפסק דין בין החברה לבעל המניות גיל בלוטריך, השופט חאלד כבוב קבע כי בעל המניות גיל בלוטריך הפר חובותיו כבעל שליטה וכנושא משרה בחברה, בדגש על חובת ההגינות וחובת האמונים וע"י כך גרם נזק לחברה ועל כן עליו לפצותה בכ-10.5 מיליון ש"ח.

בנוסף, החברה מודיעה על מינוי מנכ"ל חדש חלף דניאל לבנטל - עוד טריגר מעניין אשר בהחלט יכול להביא רוח חדשה ושינוי לחברה, המינוי הוא אלון וקסמן, וקסמן הוא שמאי מקרקעין בוגר אוניברסיטת ת"א ובעל תואר בניהול כלכלה מחזיק ב-25 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן, מהם 15 שנים בתפקידי ניהול בכירים, ומכהן משנת 2016 כמנהל מערך הנדל"ן של דואר ישראל. במסגרת תפקידו אחראי וקסמן על ניהולם של כ-1000 נכסים הכוללים משרדים, מסחר ולוגיסטיקה והוא עוסק באופן שוטף ברכישה, השכרה ומכירה של נכסים. לפני כן כיהן וקסמן כסמנכ"ל תחום נדל"ן של חברת כלל ביטוח שם היה אחראי על רכישה וניהול של פורטפוליו נדל"ן מגוון, בישראל וחו"ל, בהיקף של כ-6 מיליארד ש"ח. קודם לכן ניהל את אגף הנדל"ן של בנק לאומי ונשא באחריות ל-480 נכסי נדל"ן בשווי של ארבעה מיליארד שקלים. טרם תפקידו בלאומי ניהל פעילות נדל"ן במזרח ובמרכז אירופה עבור קרן אירופאית בהיקף של כ- 11 מיליארד אירו ולפני כן שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי של גזית גלוב ישראל.

וקסמן צפוי להיכנס לתפקידו במהלך חודש מאי עם תקווה לציף ערך במניה המנומנמת אשר מחזיקה בסקייליין האטרקטיבית יותר.

 

אלון וקסמן, מנכ"ל מישורים הנכנס: "אני מודה לדירקטוריון החברה על האמון ושמח על ההזדמנות להוביל חברה מובילה בתחום הנדל"ן יחד עם הצוות המצוין של החברה והדירקטוריון החזק. בכוונתנו להמשיך ולפתח את פעילות החברה בהתאם לאסטרטגיה שלה ולהביא לפתיחת שווקים נוספים, תוך המשך הרחבת פעילותה בישראל ובארה"ב. אני מאמין שאוכל לתרום רבות מניסיוני ושאביא את החברה להישגים משמעותיים".

  1. מניות בכתבה
  2. מישורים

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה