סקירת סגירה

מגמה שלילית בתל אביב

הסנטימנט השלילי באירופה וארה"ב "הדביק" את הבורסה המקומית, אוגווינד התרסקה 13%, השוק ככל הנראה לא אהב את עסקת כלל-מקס ומניית כלל צללה 6.5%

מערכת ספונסר 11/04/2022 18:10

א+א-

האם אלקטרה נסחרת בחסר ?! לחברה תוכנית רכישה למניות החלה לרכוש בתדירות גובהה מניות בבורסה, כאשר פועלים מבפנים יש בהחלט תובנות שונות משוק ההון בעיקר לאור הגדלת השקעות המדינה בתשתיות וייזום למגורים.

 

מחירי הדלק הגבוהים ממשיכים להכביד על הביקושים עודפי הביקוש בשוק הביאו לעלייה במחיר הנפט לכלל הלקוחות כתוצאה מכך, צפוי שרוכשי נפט באסיה יעברו לרכוש נפט מארה"ב ומייצרניות נפט אחרות במזרח התיכון, שימכרו את הנפט במחיר זול יותר.

 

מה עסקת כלל-מקס אומרת על השווי של ישראכרט? יש היגיון ופוטנציאל רב בשילוב חברת כרטיסי אשראי וחברת ביטוח שכן המידע הרב שקיים בין החברות יכול להוביל לחיזוק תיק האשראי.

 

כצמן מטלטל את נורסטאר וגזית ולא במקרה נורסטאר תחלק דיבידנד בעין של 23.3 מיליון מניות, מה שיגרום לאיבוד אחיזה מהותי בגזית אשר היא מקור המריבה בנורסטאר, האם כלל המשקיעים יאבדו את התיאבון לאחר המהלך?!

 

הצלחה לקנבוטק בניסוי פטריה לסרטן הלבלב התרופה הבוטאנית של קנבוטק לסרטן הלבלב הראתה הרג של 100% מתאי הסרטן ללא פגיעה בתאים הבריאים במודל תאי

 

כלל תרכוש את קבוצת Max ותמשיך להרחיק את אקירוב רכישת מקס נעשית בשווי 2.47 מיליארד ש"ח כאשר בניכוי חוב התמורה היא 1.6 מיליארד אותו כלל יכולה לשלם במניות עד שליש משווי העסקה או עד 5% ממניות כלל, דבר שבהחלט לא מעודד את אקירוב.

 

בנק ישראל העלאה הריבית ב-0.25 נק’ ועתה היא 0.35% הפעילות הכלכלית במשק ממשיכה לתפקד באופן נאות, שוק העבודה איתן ושב לרמות דומות מאוד לאלו ששררו ערב המשבר, האינפלציה בישראל עלתה בחודשים האחרונים.

  1. מניות בכתבה
  2. כלל עסקי ביטוח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה