קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

עוד יום חיובי בבורסת ת”א המדדים עולים בצורה עקבית

בורסת תל אביב ממשיכה בכיוון החיובי כאשר המדדים עולים כחצי אחוז בצורה עקבית עם עליות במחזורי המסחר, האינפלציה היא הנושא העיקרי המדאיג את השווקים בארץ ובעולם

חדשות ספונסר 05/04/2022 17:49

א+א-

מדדי תל אביב ממשיכים בעליות כאשר היום מדד הנפט וגז זינק מעל 2.6%, גם מדד הבנקים טיפס 1.2% הבורסה שבתחילת השנה הייתה תנודתית מאוד, משנה כיוון חיובי ואיטי עם מחזורי מסחר ערים, האם המעוף יפרוץ ?

 

גם הממשלה רוצה להילחם באינפלציה ומאותת לנגיד האינפלציה העולמית רק הולכת ומתחממת - מחירי האנרגיה והמזון מזנקים והמלחמה באוקראינה ובמיוחד הסנקציות על רוסיה רק צפויות להגביר את השיבושים בשרשראות האספקה ולתמוך בהמשך עליות המחירים.

 

שיכון ובינוי תבנה פרויקט התחדשות במרכז שכונה ג’ בב”ש שכונה ג המרכזית הינה שכונה עם המיקום הטוב בעיר באר שבע בה ממוקמים בית חולים סורוקה, אוניברסיטת בן גוריון, מתחם ההייטק גב ים והיא שוכנת בסמיכות לרכבת, אפריקה ישראל גם דיווחה על בניה.

 

תעשיית קרנות הנאמנות פדתה במרץ 1.9 מיליארד ש”ח בקרנות נרשמה תשואה חיובית של 0.6%, הגיוסים המשמעותיים ביותר נרשמו החודש בקטגוריית מניות חו"ל, כשעיקר הגיוס הגיע מן הקרנות המחקות.

 

אראסאל: הזמנה מלקוח במדינות המפרץ בהיקף 1.65 מיליון דולר ההזמנה הינה לפיתוח ואספקה של מערכות בקרת שרת. החברה מעריכה כי הפיתוח והאספקה ייפרסו על פני כ-18 חודשים.

 

רותם שני: הסכם ליווי ומימון בהיקף 185 מיליון ש”ח לפרויקטים ברעננה לשם העמדת מסגרת האשראי התחייבה החברה לקיים בתוך 180 ימים, השקעת הון עצמי, העמדת בטוחות, עמידה ביעדי מכירה מוקדמת, קבלת היתר בניה, חתימה על הסכם עם קבלן ביצוע ופינוי המקרקעין.

 

לאומי: ”מחיר הנפט לא צפוי לרדת משמעותית בקרוב” "מעריכים שירידה תתרחש רק בטווח הרחוק יותר, בעיקר כתלות במידת ההרחבה של ההיצע העולמי והשלמת המעבר ממקורות רוסיים למקורות חלופיים"

 

מודיעין יהש מנצלת את המומנטום במחיר הנפט החברה אישרה תקציב עתק מעל 27 מיליון דולר לפיתוח נכס הנפט בקולורדו, תבצע 7 קידוחי הפקה, בין בעלי המניות בחברה הפניקס ופסגות.

 

סונוביה מודיעה על הסכם שת”פ עם יצרנית הג’ינסים PureDenim ההסכם מהווה דריסת רגל של החברה בשוק צביעת בדי הג’ינס (אינדיגו) הנאמד בהיקף מכירות של למעלה ממיליארד דולר בשנה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה