קרדיט: depositphotos

סקירת סגירה

המשך שבוע ירוק

מדדי ת"א נצבעו בירוק כאשר מדד ת"א 90 בולט בעליה של מעל 1.6%, הנפט חוזר לזנק ונסחר ב-103 דולר, גם אירופה נסחרת בעליות קלות, בארה"ב המגמה מעורבת, פרוטליקס טסה 67%

חדשות ספונסר 04/04/2022 17:24

א+א-

מגדל ביטוח תשקיע כ- 200 מיליון ש”ח בשבעה אתרים סולאריים חברות EDF Renewables ישראל ומגדל חברה לביטוח מודיעות על חתימת הסכם שותפות, במסגרתו תשקיע חברת מגדל בשבעה פרויקטי אנרגיה סולארית בישראל.

 

הבנק הגדול בישראל מסמן את ארה”ב כמנוע צמיחה עיקרי לאחר מיזוג לאומי USA עם Valley National Bancorp, הבנק יהיה ה-29 בגודלו בארה"ב, לאומי יחזיק 14.2% ויהיה בעל המניות הגדול בבנק בעל יכולת לצמוח בפעילות העסקית במגוון תחומים אסטרטגיים.

 

בז”ן צפויה להציג EBITDA משופר ב-Q1 עם התרחבות מרווחי הזיקוק התמונה באשר לסביבת הפעילות של בז"ן ברבעון מתבהרת, התרחבות מרווחי הזיקוק ברבעון נשמרה עם ממוצע של 11 דולר לחבית מנגד, העליה החדה במחיר הנפט מצריכה את בז"ן להשקעה גבוהה בחומרי גלם.

 

מאקרו: הנתונים בארה”ב טובים, אז למה השווקים חוששים? השווקים חוששים שהעלאת הריבית המהירה תוביל למיתון, למרות הנתונים החזקים בארה"ב, במידה והצדדים רוסיה-אוקראינה יגיעו להסכמות, צפויה התמתנות באינפלציה.

 

קמטק מזנקת 9% עקב תוצאות מקדמיות לרבעון הראשון שעלו על הצפי הכנסותיה לרבעון הראשון היו גבוהות מהמצופה, וכי היא צפויה לדווח על הכנסות של כ-77 מיליון דולר לרבעון הראשון, גם קצב ההזמנות ברבעון עלה, מה יקרה בארה"ב עם המניה?

 

פריון עולה 5% עקב גידול בהכנסות ברבעון הראשון ל-2022 הכנסות החברה צפויות להסתכם בכ-125 מיליון דולר, המשקפות צמיחה של כ-39% לעומת הרבעון המקביל.

 

פרוטליקס טסה 37% עקב הצלחה בניסוי שלב III למחלת הפברי החברה הצליחה לעקוף בניסוי את התרופה של חברת סאנופי, התוצאות המבטיחות אשר יוגשו ל-FDA לאחר הגשה ראושנית יקצרו את טווח הזמן לבדיקה כחצי שנה במקום 10 חודשים.

 

ישראכרט צריכה להסתמך יותר על הענקת אשראי ישראכרט החלה להציג שינוי מגמה, עם המנכ"ל החדש והמינויים שנילוו לכך נכון לעת כתיבת שורות אלה, מניית ישראכרט עלתה ב-11% מתחילת השנה על רקע השינוי בהנהלה והפוטנציאל הגלום בה.

  1. מניות בכתבה
  2. פרוטליקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה