לפני כולם

מישורים מאבדת את ההנהלה הבכירה

חברת מישורים אותה השווינו לחברת הבת רק לפני מספר ימים מדווחת היום על עזיבת המנכ"ל לאחר שמוקדם יותר דיווחה על עזיבת סמנכ"ל הכספים - האם יש משהו שהמשקיעים צריכים לדעת ?!

מערכת ספונסר 30/03/2022 15:47

א+א-

 חברת מישורים אשר עוסקת בנדל"ן מניב ומחזיקה בנדל"ן למלונאות ע"י סקייליין הבת, אותם השוונו וציינו כי ישנם יתרונות רבים יותר לסקייליין בעתה זו, מדווחת בהפרשים די קצרים על עזיבת הסמנכ"ל כספים וכן מנכ"ל החברה. 

לרוב, תהליכים של עזיבת אנשי מפתח אורכת זמן, כך יש העברה מסודרת בייחוד לאור חברה ציבורית עם מספר רב של נכסי נדל"ן בארץ ובחו"ל, אך במקרה זה העזיבה המפתיעה של המנכ"ל לאחר שנים רבות מרימה מספר גבות לגביי אופן העזיבה המפתיע לאור העזיבה המתעדת של הסמנכ"ל כספים.

להשוואה בין החברות בכתבה

 

מהחברה נמסר: "מישורים היא חברה חזקה עם דירקטוריון מנוסה, יו"ר דירקטוריון פעיל ושותף אמריקאי שסייעו להצעיד את החברה להישגים. לחברה פורטפוליו נכסים חזק שכולל פעילות בישראל שמרביתה בנייני משרדים שנמצאים בתפוסה קרובה ל-100% ופעילות בארה"ב המנוהלת ע"י צוות ושותף המקומי כך שההשפעה של החלפת בעלי התפקידים אינה משנה את אסטרטגיית הפעילות של החברה. מנהל הכספים הוחלף בתהליך מתוכנן, ביוזמת החברה, בסמנכ"ל כספים מנוסה שמכיר את שוק ההון ועולם הנדל"ן. מנכ"ל החברה, לאחר 5.5 שנים בתפקידו, קיבל הצעה עסקית אטרקטיבית ואנו מודים לו על שנים בהן מישורים הגיעה לצמיחה יוצאת דופן. החברה, בתהליך מהיר ומקצועי, תבחר מנכ"ל שימשיך להוביל את החברה להצלחות חדשות עם הדירקטוריון, היו"ר ושאר הצוות."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה