סקירת סגירה

ירידות קלות בתל אביב

המדדים לקחו הפסקה קלה מהתנודתיות העזה אשר שררה בחודשים האחרונים רק מדד הנפט וגז טס בעקבות עליה של 6% במחיר הנפט יש לשים לב איזה מניות ירוויחו מכך לטווח הארוך ואילו רוכבות על הגל

מערכת ספונסר 21/03/2022 17:25

א+א-

ארד עם תוצאות טובות אך נפגעת משערי המט”ח ארד עובדת במספר רב של טריטוריות אך עם התחזקות השקל והדולר התוצאות נפגעו, הרווח הנקי המתואם ברבעון האחרון הסתכם בכ-4.3 מיליון דולר.

 

דויטשה בנק בסקירת מאקרו על ישראל בעדכון הקודם שלנו על ישראל, צפינו כי בנק ישראל יתחיל להעלות את הריבית במהלך הרבעון ה-2 כאשר העלאת ריבית נוספת תגיע מאוחר יותר השנה. עתה מעלים את התחזית לשלוש העלאות ריבית.

 

סקירת נפט וגז טווח מחירים נרחב של כ-30 דולרים לחבית לאחר שמחיר חבית BRENT הגיע באופן זמני ליותר מ-130 דולרים. ירידת המחיר בשבוע האחרון נבעה מהפגת המתחים בנוגע לזליגת המלחמה לאירופה המערבית.

 

רוטשטיין נהנת מגאות הנדל”ן החברה מדווחת על גידול חד ברווחי הנקי שהסתכם ב-38 מיליון ש"ח ברבעון האחרון, החברה מכרה כמות שיא של 433 דירות, הרווח השנתי הסתכם בכ- 84 מיליון ₪.

 

הקורונה חיזקה את ענף הבנקאות המשבר האחרון רק חיזק את האיתנות הפיננסית של הבנקים בישראל והפך אותם לרזים יותר בהיבט ההוצאות הרווחיים יותר, כעת שעליית ריבית בפתח השווינו בין הבנקים ע"פ Q4 בשנת 2021.

 

שנה חלומית למספנות ישראל החברה חווה גידולים בכל מגזרי הפעילות אשר הביאו את החברה להכנסות שיא וסיום שנה עם רווח של 100 מיליון ש"ח, תחלק דיב’ של 30 מיליון ש"ח, צבר הזמנות מספנה כבר ב-1 מיליארד ₪.

 

אלביט תספק לשבדיה תחמושת מדויקת לטנקים ב-27 מיליון דולר תקציב הביטחון השבדי עמד בשנת 2021 על כ 6.7 מיליארד דולר והיווה 1.2% מהתמ"ג השבדי,במהלך 2021 שבדיה כבר הודיעה שהיא מגדילה את התקציב וחותרת להגיע תוך 3 שנים ל 9.3 מיליארד דולר.

 

אפי נכסים מדווחת על התוצאות השנתיות המעולות כאשר רומניה היא חוד החנית של החברה אשר ממשיכה להניב עם נכס חדש בריזורט הסקי בראשוב שהגדיל את הכנסות רומניה למעל-400 מיליון ש"ח

  1. מניות בכתבה
  2. נאוויטס פטר יהש

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה