סקירת סגירה

תל אביב ירוקה שוב - אופטימיות בשווקים

בארה"ב המדדים נסחרים בירידות קלות, אירופה פתחה באדום ושיפרה לעליות קלות וכך גם תל אביב, מדד הנדל"ן לא אהב את דברי הנגיד על העלאת ריבית וצלל 1.8%

חדשות ספונסר 22/02/2022 17:33

א+א-

רבעון רביעי טוב לאבגול מציל אותה משנה קשה החברה דיווחה על רווח נקי של 6.4 מיליון דולר ברבעון האחרון כאשר הרווח השנתי עומד על 8.2 מיליון דולר, החברה פועלת להרחבת המפעלים, מניית החברה ירדה כ-25% השנה.

כיצד נראה מאזן הפד והדרכים לצמצום כמותי בהמשך 2022 ישנן כמה דרכים שבהן הרחבה (QE) וצמצום (QT) כמותית יכולה להשפיע, הפד חושש "לייבש נזילות" אשר יכול לגרום לבנקים להפחית את האשראי לחברות ומשקי בית.

 

חברות מתן האשראי מציפות את הבורסה האם מדובר בכשל שוק?! היום הודיעה מיכמן על גיוס הון מקרן נוקד, רק השנה הונפקה גמלא הראל וכן גמא ניהול וסליקה.

 

דוראל הפניקס ואמפא יקימו חברה משותפת לאגירת אנרגיה וטעינת רכבים חשמליים מתקני אגירת האנרגיה שיוצבו בשטחי המסחר ובבניינים ברחבי הארץ יאפשרו אגירת חשמל בשעות השפל ושימוש בו בשעות השיא. דוראל קיבלה לאחרונה מרשות החשמל רישיון אספקה.

 

מניית גלוב אקספלוריישן מתעוררת לקראת מבחני הפקה לקראת קידוח אופק-2 מניית החברה מתחילה לרכז עניין, במאגר שותפה גם דלק קידוחים וקפיטל פוניט הציבוריות.

 

3 עצות / סקטורים למשקיעים במצב הנוכחי בשווקים למרות התנודתיות האחרונה, חשוב לזכור שאנחנו עדיין בסביבה של צמיחה כלכלית ורווחית איתנה, ובבסיס שלנו במקרה שאנו צופים אפסייד עבור שוקי המניות במהלך יתרת השנה.

 

גבעות מדווחת על תחילת קידוח עוקף מגד 6 היום החלה השותפות את הקידוח העוקף מעומק של כ-4,000 מטרים לכיוון שכבות המטרה ולכיוון ריכוזי השברים הטבעיים.

 

פלישה ותנודתיות עונת הדוחות לרבעון ה-4 מתקרבת לסיומה כאשר 88% מחברות ה S&P500 במונחי שווי שוק כבר דיווח. עד כה 77% מתוך החברות הכו את התחזיות כאשר סקטור הפיננסיים מוביל.

 

החמדנות חזרה לשווקים רוסיה פולשת - סנקציות מתחילות אם זה נורד סטרים 2, בנקים רוסיים, הנפט מטפס ל-95 דולר, הזהב עולה ל-1907, האם פוטין לאחר הסנקציות ייעצר במזרח אוקראינה?!

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה