קרדיט: טאואר סמיקונדוקטור

דוחות כספיים

טאואר בדוח טוב מוכיחה שהפרמיה של אינטל מוצדקת

החברה מדווחת לאחר הצעת הרכש מאינטל וזהו כמעט דוח סתמי עקב כך שהמחיר למניה נקבע עם מרג’ר ארביטרז עד לקיום העיסקה, שער הדולר מהווה חשיפה לרוכשים בארץ

אלירן מדר 17/02/2022 12:07

א+א- 1

 

החברה מדווחת על דוח טוב והיא מוכיחה כי האסטרטגיה להגדלת קווי היצור עובדת בטיימינג מדויק בו שוק השביים צמא לכמה שאפשר לייצר, החברה הרוויחה כ-52 מיליון דולר אל מול 39 מיליון דולר ברבעון קודם ואם משווים לרבעון אחרון בשנת 2020 אזי הגידול חד יותר של 20 מיליון דולר.

אינטל רוכשת חברת שבבים מתפתחת בשוק שהיא מכירה מצוין, בתהליך הגדלת קווי ייצור עם רשימת לקוחות ענפה בה לכל בר דעת יש את ההבנה כי הענף ימשיך להתפתח למימדי ענק, אולי זאת רק ירית הפתיחה של אינטל והיא תנסה להפוך את טאואר הקטנה למנוע צמיחה חדש שהיא זקוקה לו כ"כ.

 

 

טאואר הודיעה אתמול שהיא נרכשת ע"י אינטל במחיר של 53 דולר למניה. כאשר יש עסקת רכישה של חברה, לא משנה איך, אם זה מזומן או מניות, יש עניין. זה אומר שלרוב יש פערים עד לסגירת העסקה, יש גופים כאלה שכל מתודת ההשקעה שלהם עובדת על זה, בשפה שוק ההון המקצועית זה נקרא מרג’ר ארביטרז’.

 1. מניות בכתבה
 2. טאואר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אכן הדוח חשוב למי שסוחר אינטל

  לא יודע מה קרה למניה אחרי הרכישה. בדרך כלל הרוכשות יורדות (חוץ מהטימטום שהיה בטבע) כי השוק חושש שהמחיר יקר מדי. אז אולי דוח טוב - יכול להקטין חששות.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 17/02/2022 12:59