דיווח שוטף

פחד גבהים בתל אביב

המדדים נסוגו בפתיחת השבוע מדד המעוף נחלש 0.73%, מדד הטכנולוגיה מחק 1.5% מנגד מדד הנפט וגז ממשיך לזנק היום 2.5%, קבוצת לוזון טסה ביו דבש התרסקה

חדשות ספונסר 16/01/2022 15:56

א+א-

המדדים נסוגו בפתיחת השבוע מדד המעוף נחלש 0.73%, מדד הטכנולוגיה מחק 1.5% מנגד מדד הנפט וגז ממשיך לזנק היום 2.5%, קבוצת לוזון טסה ביו דבש התרסקה, מחזור המסחר הסתכם בכ -1.2 מיליארד ש"ח.

קבוצת לוזון טסה 14% לאחר השקעה נוספת של מור וקרן ספרה הכאב ראש של חיים כצמן הפך למכרה זהב תחת עמוס לוזון, קבוצת לוזון מטפסת לשווי של מעל 800 מיליון ש"ח היום לאחר כניסת המשקיעים, מור תגדיל אחזקתה בצורה מהותית.

 

ברימאג בצעד אסטרטגי בתחום הנדל”ן תשקיע 77 מיליון ש”ח החברה רוכשת 43% בשטח של 78 דונם בקיבוץ גבעת ברנר להקמת מבנים לוגיסטיים אשר חלקם ישמשו את החברה לאחסון והפצת מוצרים וחלקם האחר יושכרו.

 

אפסלון גייסה 16.4 מיליון ש”ח בעיקר מבעלי עניין אריאל דור מנכ"ל החברה ויאיר ביטון, עימו לדור יש הסכם אחזקה משותפת, רכשו מניות בהיקף של כ-12 מיליון שקל בהנפקה.

 

מילניום פוד-טק מובילה גיוס בסופרסמארט, סופרסמארט המספקת פתרון תוכנה מבוסס ענן, המאפשר לקמעונאים ליישם עבור לקוחות החנויות סריקת פריטים עצמאית מהירה, מילניום פוד-טק תשקיע במסגרת הסיבוב עד 5 מיליון דולר.

 

גליליאו השלימה את המיזוג עם החברות דור איי.טי וסייבר איי.אל החברה הצליחה למזג את החברות והעניקה 20% מהונה עבור כך, ישנם תנאים מתלים כגון שווי עתידי אשר במידה ולא יקרה החברה תעניק פיצוי הוני וכן כספי.

 

האם האינפלציה הגיעה לישראל? העליות בסעיפי המפתח מצביעים כי השיבושים בשרשראות האספקה העולמיות והמחירים הגבוהים בחו"ל מתחילים לחלחל באופן הרבה יותר בולט אל הסביבה המקומית.

 

בלנדר רוכשת תאגיד פיננסי באירופה העסקה צפויה להאיץ את תהליך קבלת הרישיון הבנקאי, לשלש את תיק האשראי של בלנדר באירופה, ולהוזיל את עלות מקורות האשראי באירופה.

 

אלקטרה זכתה במרכז נתיבי ישראל להחלפת תאורה ב-600 מיליון שקל הזכיה היא לתקופה של 5 שנים עם אופציה להארכתה ב-5 שנים נוספות, התקנת גופי תאורה חכמה ברחבי הארץ בהיקף מהותי שישדרגו את השליטה והבקרה ברשת הכבישים.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה