לפני כולם

דוראל קיבלה אישור מרשות החשמל למנוע הצמיחה של החברה

רישיון להספקת חשמל מרשות החשמל. עם קבלת הרישיון, בכוונת החברה לקדם את פעילותה בתחום הספקת החשמל ומכירתו עם הסכמים ארוכי טווח עם לקוחות פרטיים ועסקיים

חדשות ספונסר 11/01/2022 15:08

א+א-

דוראל קיבלה היום (ג’) רישיון להספקת חשמל מרשות החשמל. עם קבלת הרישיון, בכוונת החברה לקדם את פעילותה בתחום הספקת החשמל, כך שבעתיד תמכור בשוק הסיטונאי והפרטי חשמל נקי, המיוצר מאנרגיות מתחדשות במתקנים אשר בבעלותה.

האסדרה פורסמה כחלק מתהליך הדרגתי של מעבר לשוק חשמל תחרותי ויעיל בישראל, תוך הפחתת הנטל הרגולטורי ובדגש על שילוב משמעותי של אנרגיות מתחדשות. פתיחת מקטע אספקת החשמל לתחרות היא צעד משמעותי במשק החשמל הישראלי וצפוי שתשפיע על צרכני חשמל רבים שעד כה לא יכלו לבחור מי יספק עבורם חשמל.

כחברה יזמית מובילה בתחום האנרגיות המתחדשות, המחזיקה במתקני ייצור רבים והסכמים ארוכי טווח עם כ- 230 קיבוצים ברחבי הארץ, לדוראל יתרון מהותי בכך שתוכל גם לייצר וגם לספק חשמל ירוק ולא מזהם לצרכנים. בכפוף לקבלת החלטה וקביעת אסדרה בנושא, תוכל דוראל, לראשונה, להציע ישירות לצרכנים חבילות המבוססות על חשמל המיוצר מאנרגיות מתחדשות, דבר אשר יאפשר לצרכנים לקחת חלק פעיל במעבר מדלקים מזהמים לאנרגיות מתחדשות. 

  1. מניות בכתבה
  2. דוראל אנרגיה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה