דיווח שוטף

ארד בפיילוט בראשל”צ שיכול להניב עשרות מליונים

בשלב הראשון החברה תקים פיילוט של מערכת הקר"מ , במידה ותצליח תתקין כ- 90,000 מדי מים לתקופה של 6 שנים נוספות שווי מוערך כולל 84 מיליון ש"ח

חדשות ספונסר 10/01/2022 08:34

א+א-

חברת ארד מעדכנת הבוקר כי קיבלה הודעה מתאגיד המים מניב של ראשון לציון אודות זכייתה במכרז להקמה ותחזוקה של מערכת קריאה מרחוק (קר"מ) של מדי מים בעיר ראשון לציון. בהתאם לתנאי המכרז, בשלב הראשון החברה תקים פיילוט של מערכת הקר"מ שיימשך עד 6 חודשים, במסגרתו החברה תתקין כ- 2,000 עד 2,500 מדי מים מסוג קר"מ.

 

לאחר אישור תאגיד המים כי הפיילוט עבר בהצלחה, החברה תספק, תתקין תחליף ותתחזק באופן מדורג את כל מדי המים בעיר ראשון לציון – כ- 90,000 מדי מים, בהתאם ללוחות זמנים, תכנית עבודה והנחיות תאגיד המים. לתאגיד המים הזכות להזמין עבודות בהיקף נמוך או גבוה מן האמור לעיל.

 

ההתקשרות היא לתקופה של 6 שנים ולתאגיד המים שמורה האופציה להאריך את תקופת ההתקשרות, בתקופה אחת נוספת של 6 שנים (ביחד 12 שנים) בהתאם לשקול דעתו.

 

ההיקף הכספי של המכרז במקרה בו יושלמו כל השלבים המפורטים מטה לרבות הארכת תקופת ההתקשרות ובצוע החלפה נוספת של מדי המים קר"מ בתום התקופה הראשונה, מוערך בכ-84 מיליון ש"ח.

 

  1. מניות בכתבה
  2. ארד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה