קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

פחד גבהים בתל אביב המדדים נסוגו וסיימו בירידות

מדד הבנקים צלל 1.6% וגרר את המעוף לירידות, מדד הנפט וגז ירד כ-1% ללא סיבה מאחר ומחירי הנפט ממשיכים לעלות וביקושים חזקים קיימים, פז בולטת לאחר שסאמיט החלה לרכוש

מערכת ספונסר 09/01/2022 16:20

א+א-

אברא בשת”פ עם Monday, אברא שמתמחה ביישום פתרונות מבוססי תהליכים, מתודולוגיות ומוצרי תוכנה מתקדמים לניהול פרויקטים, תציע את מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי.

 

 הפניקס נכנסת להיות בעלת עניין בחג’ג’ עם השקעה של 130 מיליון ש”ח הפניקס רוכשת במחיר 27 שקל למניה,מכירת מניות הקודמת של החברה בהיקף של כ-43 מיליון שקל לשורה של מוסדיים מובילים בישראל במחיר של 24 שקל למניה.

 

יוניבו צופה הכנסות של 41 מיליון ש”ח בשנת 2021 החברה צופה כי עם סיום שנת 2021, שנת המכירות השנייה שלה, יעמוד המחזור על מעל 41 מיליון שקלים. מדובר בגידול של 23% בהכנסות לעומת 2020.

 

קבוצת טראלייט תקים ותתפעל 4 פרויקטי אגרו-וולטאי של משרד האנרגיה והחקלאות במסגרת המחקרים, קבוצת טראלייט תקים 4 מתקנים לייצור אנרגיה מתחדשת ותפעילם. במסגרת הפרויקטים, תבחן הדו-שימושיות בשטח החקלאי למטרות גידול של גידולים חקלאיים שונים.

 

מאסיבית מסיימת את שנת 2021 עם מכירות בטווח 8-8.3 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2021 מכרה מאסיבית שמונה מדפסות מהדגמים הקיימים, לעומת שלוש מדפסות ברבעון המקביל ב-2020 – גידול של 166%. המכירות ברבעון הרביעי עם גידול 159%.

 

אנרג’יקס בהסכם מסגרת של עד חצי מיליארד דולר עם First Solar הפנלים מיועדים לשמש את החברה להקמת פרויקטים פוטו-וולטאיים בהספק כולל של מעל ל- GWp2 המצויים כיום בייזום, שהחברה מעריכה שיגיעו לכדי הקמה במהלך השנים 2023-2025.

 

מקרה דלק רכב פתח את התיאבון באפקון המנכ"לים המשותפים בחברת אפקון אנרגיות מתחדשות מבקשים לרכוש את אחזקות אפקון אנרגיות מתחדשות לפי שווי חברה של 190 מיליון שקל, החברה בוחנת, מקרה גיל אגמון חוזר?!

 

עו”ד מיכל כהן מונתה לממונה על התחרות החלה את דרכה המקצועית כעורכת דין במחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה, ושימשה כתובעת בתיק קרטל חברות הביטוח אשר היווה את יריית הפתיחה באכיפה הפלילית כנגד קרטלים.

 

מאקרו: שרשרת האספקה עדיין מהווה בעיה עולמית במיטב מדגישים כי האג"ח בטווחים הקצרים והבינוניים, שנתפסות כהשקעה בעלת סיכון נמוך, טומנות סיכון גדול מאוד כמעט בלי פוטנציאל לרווח, רואים הסטת כסף למניות ערך

  1. מניות בכתבה
  2. פז נפט

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה