קרדיט: יח”צ

דיווח שוטף

אברא בשת”פ עם Monday

אברא שמתמחה, בין היתר, ביישום פתרונות מבוססי תהליכים, מתודולוגיות ומוצרי תוכנה מתקדמים לניהול פרויקטים, תציע את מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי

חדשות ספונסר 09/01/2022 08:57

א+א- 4

חברת אברא (abra) המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות מידע, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת מאנדיי (monday.com), מערכת הפעלה לעבודה (Work OS) המאפשרת לארגונים בכל סדר גודל ליצור את הכלים והתהליכים הדרושים להם לניהול כל היבט בעבודתם.

 

במסגרת שיתוף הפעולה, אברא, שמתמחה, בין היתר, ביישום פתרונות מבוססי תהליכים, מתודולוגיות ומוצרי תוכנה מתקדמים לניהול פרויקטים, תציע את מערכת ההפעלה לעבודה של מאנדיי כחלק מסל הפתרונות המשולבים שלה לניהול פרויקטים בארגון. אברא תלווה את הארגונים בתהליך כולו, החל משלב אפיון הצרכים, דרך הטמעת הפלטפורמה והפתרונות של מאנדיי ועד יצירת אינטגרציה מורכבת עם מערכות שונות בארגון כך שהלקוח יקבל פתרון הוליסטי המותאם בדיוק לצרכיו.

 

" הסכם אסטרטגי זה מצטרף להסכמי השותפות עליהם חתמה אברא עם ספקי טכנולוגיה מובילים בעולם." מוסר איציק טאיב, מנהל הפיתוח העסקי של אברא. "אנו רואים עצמנו כחוליה מרכזית בקשר בין ארגונים גדולים לטכנולוגיית מידע. ארגונים הרוצים להגשים יעדים עסקיים ואסטרטגיים נעזרים בנו על מנת ליישם ולפתח מערכות מידע מתקדמות. אנו מתמחים בטכנולוגיות רבות ומאפשרים ללקוח לקבל פתרון מיטבי לצרכיו תוך התאמת טכנולוגיית המידע המתאימה ביותר למימוש צרכיו. הפלטפורמה של מנדיי תאפשר ללקוח לקבל תמונה שלמה על שלל המשימות בארגון ולקשור אותה עם מערכות אחרות הפועלות בארגון."

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  עשייה או לא עשייה

  אנחנו מחפשים שורה אחרונה, "רווחים" וטובים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  sasan 09/01/2022 10:10

 2. 2
  בכל העולם מחפשים עובדים. בנרות

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סוקרטס888 09/01/2022 09:12

 3. 3
  מסכים איתך אבל...

  זאת ממש לא מניה למישהו פה בפורום. לאנשים אין פה סבלנות לשבת בלי לגעת במניה 4 שנים. לא יקרה|1|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  בינג 09/01/2022 09:10

 4. 4
  לדעתי המנייה של השנים הבאות

  כנסו לפרופיל של החברה ברשות החברתיות ותראו את העשייה. דרך אגב מחפשים שם עובדים בנרות כל הזמן.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  smadi 09/01/2022 09:06