קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

התנודתיות חוזרת לשווקים ת”א בתיקון עד פתיחת המסחר בארה”ב

מדד המעוף חזר מירידות של מעל 1% כבר ל - 0.3% אך המסחר בארה"ב נפתח שלילי עד 1% בכל המדדים וגרר ירידות, עתה ארה"ב במגמה מעורבת, מדד הבנקים היחיד שסיים ירוק

חדשות ספונסר 06/01/2022 17:59

א+א-

 

מדד ת"א – 35 עלה השבוע ב-1.3%.

מדד ת"א – 90   עלה השבוע ב-2.4%.

 מדד ת"א - נפט וגז עלה השבוע ב-8.7%.

 

ראדא מדווחת על נתוני הכנסות לשנת 2021 בגובה 117 מיליון דולר החברה אשר חוותה ירידה חזקה במנייתה בשנת 2021 מדווחת נתוני הכנסות שמהווים את השיא מבחינתה, אך נראה כי זה לא מתורגם למניה שירדה משיא 45 ל - 30 ש"ח למניה.

 

מגדל מגדילה את השקעתה בדוראל ארה”ב מגדל ביטוח התחייבה להשקיע עד 75 מיליון דולר נוספים בחלק השני של פרויקט הענק של דוראל באינדיאנה כחלק מאסטרטגיית ה-ESG שלה.

 

מתחת לראדר צור מטפסת לגבהים חדשים נראה כי חברת האחזקות של משפחת שנידמן יוצאת חזקה מתמיד לאחר משבר הקורונה, ו"הקלפים מסתדרים" כאשר מספר חברות מוחזקות נמצאות בשיא ויכולות להמשיך לדחוף קדימה את צור?

 

 מישורים מקבלת המלצה מרוסאריו קפיטל ההמלצה יוצאת על רקע העסקאות האחרונות שביצעה החברה לרכישת נכסים בנשר ובטקסס ועל רקע עסקאות הענק של סקייליין למכירת עסקי הריזורטים בקנדה והמלונות בקליבלנד.

 

האירו והדולר מתחזקים הירידות בת”א מתמתנות המטבעות מזנקים בשיעור של 1% בניגוד למגמת הבורסה, המעוף מתקן ל -0.8% מדד ת"א 90 יורד 1.3% אירופה אדומה מילנו מובילה את הירידות עם 1.7%.

 

 ברן זכתה בפרויקט תכנון של מתקן אקולוגי הפרויקט הינו תכנון, רכש, הקמה והרצה של מתקן תעשייתי אקולוגי שמטרתו הפחתת זיהום האוויר הנוכחי.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה