יוסי ברנע, מנכ"ל טקטונה קרדיט: יח"צ

לפני כולם

טקטונה השלימה את עסקת המיזוג עם מיי אלה

יוסי ברנע לספונסר: "החברה הכניסה ידע משמעותי בתחום הקריפטו עם המיזוג וגיא בן ארצי, האלגו הסוחר עובד כפי שהוגדר עם מלוא הסכום שהקצבנו באתרי מסחר הגדולים שקיימים"

אלירן מדר 05/01/2022 10:03

א+א-

חברת הנכסים הדיגיטליים טקטונה (Tectona) שפועלת בתעשיית הבלוקצ’יין והנכסים הדיגיטליים, מדווחת היום כי השלימה את עסקת המיזוג עם חברת MyElla, בבעלותו של היזם ומבכירי תעשיית הקריפטו גיא בן ארצי. ’מיי אלה’, מתמחה בפיתוח ויישום של טכנולוגיות מסחר מתקדמות ומגוונות בתחום המטבעות הדיגיטליים, הכוללים רכישה ומכירה של מטבעות דיגיטליים בטכנולוגיית בלוקצ’יין.

לאחר השלמת העסקה, גיא בן ארצי יצטרף להנהלה הבכירה של טקטונה, בתפקיד ארכיטקט ראשי וכמנכ"ל החברה הבת מיי אלה, ויהיה אחראי, בין היתר, על תחום ההשקעות האקטיבי בחברה, הכולל פעילות מסחר אלגוריתמי והפעלת נכסים דיגיטליים באסטרטגיות השקעה שונות. 

במסגרת עסקת המיזוג, 100% ממניות ’מיי אלה’, יועברו לחברת טקטונה. בתמורה, טקטונה תקצה לבן ארצי 575 אלף מניות טקטונה, בשווי של כ-1.9 מיליון שקל. בנוסף, יוענקו לבן ארצי כ-6,950,000 אופציות אשר יהיו ניתנות למימוש רק לאחר שמחיר מנית החברה יגיע ל-10.24 ש"ח (פי 3 ממחיר המניה כיום) ו-6,9500,000 אופציות אשר יהיו ניתנות למימוש רק לאחר שמחיר מנית החברה יגיע ל-20.64 ש"ח (פי 6 ממחיר המניה כיום). מבנה עסקת התגמול מוכיח את האמונה של בן ארצי והנהלת החברה בביצועי החברה בטווח הארוך. 

יו"ר טקטונה, יריב גילת: "המיזוג עם מיי אלה הוא מכפיל כוח לטקטונה. התרומה של גיא להתפתחות טקטונה משמעותית מאוד. אין הרבה אנשים בעולם הבלוקצ׳יין המגיעים עם מטען כה גדול של ניסיון הלכה למעשה, לצד הבנה עמוקה ורשת קשרים ענפה. התרומה של גיא לאורך הדרך כבר מוכיחה את עצמה״.  

מנכ"ל טקטונה, יוסי ברנע: "אנו מברכים על השלמת מיזוג מיי אלה ועל ההצטרפות של הכוחות המובילים בתעשיית הנכסים הדיגיטליים בישראל לטקטונה. החיבור בין טקטונה לגיא בן ארצי ול’מיי אלה’ מבסס את מעמדה של טקטונה כחברה מובילה בישראל בתחום הנכסים הדיגיטליים".

ארכיטקט ראשי, טקטונה, גיא בן ארצי: "יחד עם הצוות הנפלא של טקטונה, נוכל לפתוח אופקים חדשים לציבור המשקיעים הישראלי. מהפכת תעשיית הבלוק’ציין עדיין בתחילתה, ועוד לא ראינו את מלוא הפוטנציאל שלה. טקטונה נמצאת בחזית הטכנולוגית, ותוביל את ישראל לעידן הבלוקצ’יין". 

גיא בן ארצי הוא מחלוצי תעשיית הקריפטו והבלוקצ’יין, עם ניסיון של 20 שנה כיזם הייטק ומעורבות של 10 שנים במיזמים בתחום הבלוקצ’יין. בן ארצי עומד מאחורי שורה של אקזיטים מרשימים בתחום ההייטק: ב-2009 מכרו גיא בן ארצי ואחותו גליה בן ארצי את החברה הראשונה שלהם, Mytopia, שנרכשה על ידי חברת 888, ובשנת 2012 ביצעו אקזיט שני, עם מכירת חברת Particle Code.

  1. מניות בכתבה
  2. טקטונה

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה