דיווח שוטף

TERMINAL X ישווק את Old Navy המותג השלישי של Gap בשת”פ

המותג OLD NAVY צפוי להשיק באתר באביב 2022 ויציע ביגוד ואביזרים לנשים, גברים, ילדים ותינוקות. שיתוף הפעולה יאפשר לצרכן הישראלי להזמין לראשונה את המותג אונליין

חדשות ספונסר 03/01/2022 14:26

א+א-

אתר האופנה TERMINAL X עם למעלה מ-180 מותגים בינלאומיים ומקומיים הודיע היום על שיתוף פעולה והשקת מותג ההלבשה והאביזרים האמריקאי OLD NAVY לראשונה בישראל. Old Navy הוא המותג השלישי מתוך פורטפוליו המותגים של Gap Inc שיושק באמצעות שותפות עם TERMINAL X  בישראל, לאחר ההשקות של Gap ו-Banana Republic ב-2019, אשר שניהם נמכרים רק ב TERMINAL X.

המותג OLD NAVY צפוי להשיק באתר terminalx.com באביב 2022 ויציע ביגוד ואביזרים לנשים, גברים, ילדים ותינוקות. שיתוף הפעולה יאפשר לצרכן הישראלי להזמין לראשונה את המותג OLD NAVY אונליין.

ניר הורוביץ, מנכ"ל TERMINAL X : "אנו שמחים להודיע על החיבור למותג המוביל Old Navy ולראשונה על הגעתו ארצה. כניסת המותג היא צעד נוסף בסדרת מהלכים אסטרטגיים של החברה שמטרתם להציע לקהל הישראלי חווית איקומרס מתקדמת, חדשנית ושלמה בסטנדרט בינלאומי המותאם באופן מדויק לצרכנים. אנו גאים על החיבורים שיצרנו עם המותגים המובילים בעולם שנגישים כיום ללקוחותינו בארץ".

  1. מניות בכתבה
  2. טרמינל איקס

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה