קרדיט: טופ גאם

לפני כולם

טופ גאם מתרחבת צפויה להגדיל את כושר הייצור פי 3

המפעל החדש, שיצטרף למפעל הייצור של החברה בעיר, צפוי להגדיל פי 3 את כושר הייצור של החברה כיום ולספק עבודה לעשרות עובדים בדרום, הסכם השכירות ל-20 שנה

חדשות ספונסר 03/01/2022 12:30

א+א-

לראשונה מזה עשור יוקם מפעל חדש בסמוך לעיר שדרות - חברת טופ גאם הישראלית, המובילה בשוק תוספי התזונה בצורת מתן של סוכריות גומי, הודיעה כי חתמה על הסכם שכירות של שטח בהיקף של כ-11,000 מ"ר (5,300 מ"ר בנוי) בפארק התעשיות "ספירים". החברה מייעדת את השטח להקמת מפעל חדש, בנוסף למפעל הקיים של החברה בשדרות. המפעל החדש צפוי להתחיל לפעול במחצית השניה של שנת 2023 ולהגדיל פי 3 את כושר הייצור של החברה, ובכך לתת מענה לתחזיות הביקושים הצפויות מלקוחותיה הבין-לאומיים של החברה בשנים הקרובות.

ההודעה מגיעה בהמשך להודעות החברה בחודשים האחרונים על רכישת ציוד יצור מתקדם מהחברות הבינלאומיות המובילות. החברה מתכוונת להמשיך ולהשקיע בתשתיות ייצור ואריזה ומערכות אוטומציה, אשר יאפשרו לה לשמור על המובילות הטכנולוגית ולשפר את יעילות היצור, ובכך לחזק את יתרונה התחרותי בשווקים הבינלאומיים. המפעל מתוכנן להיבנות בהתאם לסטנדרטים מחמירים, לרבות מכלולים העומדים בסטנדרט רגולטורי התואם את דרישות תעשיית הפארמה.

המפעל, שעלות ההשקעה בו נאמדת בכ-90 מיליון ש"ח, יספק עבודה לעשרות עובדים חדשים, אשר יצטרפו ללמעלה מ-100 עובדים שעובדים כיום במפעל החברה ובמרכז הלוגיסטי של החברה בשדרות.

רועי לוסטרניק, דירקטור ובעלים בטופ גאם, אשר ניהל מטעם החברה את המשא ומתן על הסכם השכירות: "טופ גאם עשתה צעד חשוב בהשלמת אבן הדרך שלשמה יצאנו להנפקה בשנת 2021. החברה פועלת באינטנסיביות להקמת מפעל הייצור החדש בסמוך לשדרות, מתוך כוונה להתחיל את פעילותו כבר במחצית השניה של שנת 2023. הקמת המפעל היא אמירה ערכית חשובה עבורי. כמו לאבי, דב לוסטרניק ז"ל אשר היה אחד ממייסדי החברה, כך גם לי ולצוות ההנהלה בחברה, חשוב להמשיך ולחזק את הקשר עם אנשי שדרות והנגב, אשר הינם חלק מהקוד הגנטי של החברה".

עמיחי בר-ניר, מנכ"ל טופ גאם: "המפעל החדש צפוי לשלש את כושר הייצור של החברה, ויאפשר לה לתת מענה לתחזיות והביקושים הנובעים, בין היתר, מהסכמים ארוכי טווח שנחתמו (וכאלו שנמצאים בתהליך) עם חברות גלובליות מובילות בתחום תוספי התזונה והמזון. המפעל החדש יאפשר לחברה לפתח מוצרים חדשניים פורצי דרך בשילוב של צורת המתן הייחודית שלנו, עבור סגמנטים ייחודיים הכפופים לסטנדרט רגולציה מחמיר".

טופ גאם נמצאת בבעלות משותפת של המייסד ונשיא החברה חי חיון, רועי לוסטרניק, וקרן AP Partners שהשקיעה בחברה בשנת 2020 ב co-invest בחברה יחד עם דיסקונט קפיטל וארקין השקעות. קרן AP Partners  היא קרן פרייבט אקוויטי אקטיבית שהוקמה בשנת 2018 והממוקדת בחברות קטנות ובינוניות 

  1. מניות בכתבה
  2. טופ גאם

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה