אייל משה, מנכ״ל ומייסד האב סקיוריטי קרדיט: רובי ליבוביץ'

דיווח שוטף

האב אבטחת מידע בשת”פ לאספקת מערכת הגנה קוואנטית למשרד הביטחון

היקף הפרויקט הינו כ- 700 אלף ש״ח, עם פוטנציאל משמעותי למכירות עתידיות לפתרון זה ולכן החברה מעריכה כי להתקשרות זו יכולה להיות השפעה מהותית מתחום זה החל משנת 2022

חדשות ספונסר 03/01/2022 12:02

א+א- 2

האב אבטחת מידע בשיתוף עם חברת מחקר לטכנולוגיה קוואנטית הסייבר QuantLR, סיכמה עם משרד הביטחון על אספקת מערכת, בעלת יכולת של הגנה קוואנטית לסביבת עבודה בענן.
הפתרון של החברה ו - QuantLR הוא, למיטב ידיעת החברה, ראשון מסוגו בעולם, ומספק יכולות הזדהות משתמשים והצפנת מסמכים, מצגות וגיליונות אקסל בסביבת Google, בהתבסס על מפתחות הצפנה המחוללים בטכנולוגיה קוונטית. הפתרון של החברות טומן בחובו פוטנציאל משמעותי למעבר ארגונים לסביבת עבודה משולבת ענן תוך שימוש במפתחות הצפנה המחוללים בטכנולוגיה המוכחת כבלתי פריצה. 
לדברי אייל משה, מנכ״ל החברה: ״אימוץ הפתרון יאפשר עבודה עם חומרים רגישים ברמות סיווג גבוהות בסביבות ענניות ציבוריות, ולהעצים את תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית. זו פריצת דרך, והיא תאפשר לחברות רבות לעבוד בסביבת הענן בביטחון מרבי וללא חשש מפריצות״.
היקף הפרויקט הינו כ- 700 אלף ש״ח, עם פוטנציאל משמעותי למכירות עתידיות לפתרון זה ולכן החברה מעריכה כי להתקשרות זו יכולה להיות השפעה מהותית מתחום זה החל משנת 2022 ולאחר מכן.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  דווקא טכנית נראית טוב

  ירדה בתחילת החודש אבל מאז שהתחילה לפרסם עסקאות עשתה היפוך ועולה יפה כבר שבועיים. MACD שורי, נפח מסחר יותר מהוכפל בימים האחרונים ונתונים פונד' חזקים.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  נעם31 03/01/2022 15:23

 2. 2
  מניה אברבאנל-לא יודעת לשנות כיוון

  היתה כמה אחוזים למעלה-עכשיו נותנת הכל בחזרה .עוד מעט תהפוך לאדומה. אפילו הממשלה מתחילה לבטל את על האדומים |1|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  יעקבי 03/01/2022 12:09