קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

פתיחה ירוקה לשנת 2022

מדד המעוף אשר סבל מחזרת הדואליות השליליות הצליח לפתוח את השנה עם עליה של 0.5%, מדד הנפט והגז התחזק 1.9%, מדד הביומד עלה 1.3%

חדשות ספונסר 02/01/2022 16:26

א+א-

 

 טבע תגיש ערעור על החלטת חבר המושבעים בניו יורק החברה אשר ירדה בימי חמישי ושישי צפויה לפתוח עם ירידה של מעל 7.5% , מדד הביומד ימשיך להיות תחת לחץ כאשר דואליות רבות ממדד הביומד יחזרו בפערים שלילים.

 

הכשרת היישוב בפרויקט מהותי ברמלה הפרויקט יכלול 3,082 דירות, מהן 2,482 חדשות ו-600 לעיבוי חיזוק; כ-7,500 מ"ר שטחי מסחר, כ-5,600 מ"ר משרדים, לצד מבני ציבור ושטחים לרווחת התושבים.

 

קרנות הגמל הציגו תשואות חריגות אך רחוקות מהשקעה ישירה עם 1.7% בדצמבר, הקופות הכלליות השיגו ב-2021 תשואה ממוצעת של כ-14.2% כמעט פי 3 מהתשואה השנתית הממוצעת בחמש השנים ובעשר השנים שקדמו לה.

 

תדיראן ברכישה שלישית של אנרגיה מתחדשת VP SOLAR ב- 32 מיליון אירו רכישת VP Solar היא הרכישה השלישית שהחברה מבצעת תוך שנה בלבד: הראשונה הייתה של אלירן סולאר הישראלית, הרכישה השנייה הייתה של מלוא הבעלות בחברת אביאם מערכות.

 

קנבוטק מדווחת על קבלת רישיון שימוש בלעדי בפטרייה ייחודית הפטרייה הנחקרת נמצאה כיעילה בהרג של תאי סרטן לבלב והקטנת היקף הגידול הסרטני בחיות במטרה לפיתוח ומסחור מוצרים לטיפול בסרטן הלבלב וסרטן המעי הגס.

 

אקופיה בהסכם משמעותי בהיקף של כ -7 מיליון דולר ההסכם הינו לפרויקט בהספק של כ- 400MW המשלב גם טכנולוגיה עקיבה (SAT) וגם תצורה קבועה (Fixed Tilt) עם מספר גדלים שונים של פאנלים, זהו הסכם שני עם הלקוח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה