ליאור אהרון, מנכ"ל פריים אנרג'י קרדיט: דן חיימוביץ

דיווח שוטף

פריים אנרג’י מקדמת את הפרויקט הסולארי במושב תלמים

ההסכם עם הראל הינו חלק מהסכם מסגרת למימון פרויקטים סולאריים בהיקף מצטבר של כ-100 מגה-וואט ובסכום כספי של עד 350 מיליון שקל

חדשות ספונסר 02/01/2022 15:30

א+א-

חברת האנרגיה המתחדשת פריים אנרג’יממשיכה להרחיב את פעילותה. החברה מעדכנת, כי התקשרה בהסכם מימון עם קבוצת הביטוח והפיננסים הראל לקבלת מסגרת אשראי בסך של עד 60 מיליון שקל. המימון הינו לצורך הקמת מתקן סולארי לייצור חשמל בהספק של 22.5 מגה-וואט (DC), בסמוך למושב תלמים. המתקן הסולארי בתלמים צפוי להתחבר לרשת החשמל מכוח הליך תחרותי מס’ 4 למערכות קרקעיות.

 

הסכם מימון זה הינו הסכם מימון ראשון, מתוך מספר הסכמי מימון שעליהם צפויה לחתום פריים אנרג’י עם קבוצת הראל במהלך הרבעון הראשון של שנת 2022, בקשר למימון ומימון מחדש (Re-Finance) של פרויקטים סולאריים של החברה בישראל בהספק מצטבר של עד 100 מגה-וואט (DC) ובסכום כולל של עד 350 מיליון שקל.

 

במקביל, החברה מעדכנת היום כי מימשה את זכייתה מחודש נובמבר בהספק של 475 מגה-וואט (AC) במסגרת הליך תחרותי מס’ 1 להקמת מתקני דו שימוש שיחוברו למתח גבוה ולמתח נמוך, באמצעות העמדת ערבויות בסך של 71.25 מיליון שקל בהתאם להוראות ההליך התחרותי. , בהקשר זה, החברה מעדכנת כי נכון להיום היא הגישה לחברת החשמל בקשות לפתיחת תיקי חיבור בהספק של 224 מגה-וואט (AC), כאשר החברה צופה כי במהלך הרבעון הראשון של 2022 יוגשו בקשות חיבור נוספות ביחס ליתרת הזכייה.  

  1. מניות בכתבה
  2. פריים אנרגי

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה