קרדיט: 3DIVISION
קרדיט: 3DIVISION

אפריקה ישראל מגורים, מקבוצת לפידות קפיטל, הודיעה כי קיבלה היתר בנייה מלא למתחם סמל דרום. מדובר בפרויקט היוקרה של החברה, שיוקם בלב ליבה הפועם של תל אביב, בצומת הרחובות אבן גבירול, ארלוזורוב ובן סרוק ובסמוך לתחנות הקו הירוק והסגול של הרכבת הקלה. המגרש של סמל דרום בפרויקט DUO משתרע על פני כ-10 דונם ועליו יוקמו שני מגדלים המיתמרים לגובה של 54 קומות, עם 668 יחידות דיור חדשות מהן 510 יחידות דיור לשיווק, שטחי מסחר על פני כ-12,000 מ"ר ו-5 מרתפי חנייה שחלקם יוקצו לטובת המסחר והיתר לרווחת הדיירים.

עד כה, במשך כשנה וחצי, החברה ביצעה עבודות חפירה ודיפון, כאשר כעת התקבל היתר בנייה מלא המאפשר את הקמת ובניית המגדלים. אכלוס הפרויקט צפוי להתחיל במהלך שנת 2027. למרות שהיתר הבנייה התקבל כעת, אפריקה ישראל מגורים מכרה בפרויקט זה, נכון לחודש ספטמבר 2021, 212 דירות. סך התקבולים של החברה הצפוי מהפרויקט כולו הוא למעלה מ-1.9 מיליארד ₪, לא כולל מע"מ. כאשר הרווח הגולמי הצפוי, של החברה, הוא כ-700 מיליון ₪.

מיכה קליין, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים: "אזור הצפון הישן מצליח כבר שנים לשמור על ביקושים גבוהים, כאשר אלה רק הולכים ומתעצמים. זאת בזכות האוכלוסייה האיכותית המאפיינת את האזור, מוסדות חינוך מהבולטים בישראל, בשילוב קרבה ונגישות לכל הטוב שיש לעיר להציע. אנחנו מאמינים שהביקוש החזק למתחמי מגורים איכותיים במרכז הארץ בכלל ובתל אביב בפרט ילך ויגבר בשנים הקרובות. פרויקט DUO הוא פרויקט הדגל של החברה אשר יקנה לדייריו את ההזדמנות לגור בדירות ברמה הגבוהה ביותר, בסטנדרטים בין לאומיים, עם נוף מדהים, תוך שילוב חיי קהילה ונגישות לנקודות אסטרטגיות. כחברה נמשיך לפעול להגדלת הצבר העתידי שלנו בעסקאות משמעותיות, ליצירת ערך מידי עבור המשקיעים שלנו, תוך שמירה על איתנות פיננסית גבוהה ושיפור ברווחיות".

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש