קאר שולץ, נשיא ומנכל טבע קרדיט: יחצ

לפני כולם

טבע תגיש ערעור על החלטת חבר המושבעים בניו יורק

החברה אשר ירדה בימי חמישי ושישי צפויה לפתוח עם ירידה של מעל 7.5% , מדד הביומד ימשיך להיות תחת לחץ כאשר דואליות רבות ממדד הביומד יחזרו בפערים שלילים

חדשות ספונסר 01/01/2022 21:06

א+א- 2

לאחר ירידות חדות במהלך ימי חמישי ושישי מגיעה תגובת טבע ארה"ב, בהמשך להחלטת חבר המושבעים בניו יורק:

 

"טבע ארה"ב, חברת בת של טבע תעשיות פרמצבטיות בע’’מ, מתנגדת בתוקף לקביעת חבר המושבעים, ונערכת להגשת ערעור במהרה, וזאת בנוסף לעמידתה על הבקשה לפסילת ההליך, כפי שהוגשה טרם התכנס חבר המושבעים לדון בסוגיה.

 

בניו יורק, התובעים לא סיפקו ראיות לקיומם של מרשמים מיותרים מבחינה רפואית, הזמנות חשודות או מוטות, שום ראיה לאספקת יתר - או אף אינדיקציה לגבי היקף האספקה ההולם – ולא ביססו קשר סיבתי בין שיווק לנזק.

 

כאמור, טרם הדיון של חבר המושבעים, טבע הגישה בקשה לפסילת ההליך לאור מידע שגוי שמסרה המדינה לחבר המושבעים, שטען כי כמות האופיואידים שהופצה בניו יורק עמדה על פי 500 מהכמות שניטלה בפועל.

 

טבע ממשיכה למקד את מאמציה בהגדלת הנגישות לתרופות עבור מטופלים הזקוקים להן, לרבות הגישה לאופיאודים עבור שימושים רפואיים מאושרים. חשוב מכך, החברה ממשיכה לחתור להסדר כלל-ארצי, למען האינטרס של המטופלים שירוויחו ישירות ממציאת הסדר הולם.

 

רק בחודש שעבר, בית משפט בקליפורניה קבע כי טבע לא גרמה למטרד ציבורי במחוזות אורנג’, לוס אנג’לס, סנטה קלרה והעיר אוקלנד, וכי טבע לא פרסמה הצהרות שגויות או מטעות בכל הנוגע לשיווק מוצרי מרשם אופיודים בקליפורניה.

 

בנוסף, בחודש שעבר ביטל בית המשפט העליון של אוקלהומה פסק דין מוקדם יותר נגד יצרן תרופות וקבע כי חוק המטרד הציבורי באוקלהומה אינו חל על ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי מרשם אופיודים."

 1. מניות בכתבה
 2. טבע

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  יש סיכוי לערר ?

  יאללה הכי טוב לטעון לאנטישמיות
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  yoskil 02/01/2022 21:21

 2. 2
  טעות בכתבה

  כתוב שירדה בחמישי ושישי.טעות בשישי עלתה
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ברוךר 02/01/2022 06:41