קרדיט: מיה דיינמיקס

דיווח שוטף

מיה דיינמיקס לקראת תחילת ייצור

חברת גו.די.אם. השקעות מדווחת היום לבורסה כי חברת מיה דיינמוקס, מסרה לה עדכון על סיום הסדרת פס הייצור ומעבר לייצור סדרתי של הקורקינט החשמלי בעל 4 הגלגלים – Mia

חדשות ספונסר 30/12/2021 10:10

א+א-

חברת גו.די.אם. השקעות מדווחת היום לבורסה כי חברת מיה דיינמוקס, מסרה לה עדכון על סיום הסדרת פס הייצור ומעבר לייצור סדרתי של הקורקינט החשמלי בעל 4 הגלגלים – Mia Four.

הדיווח הוא בהמשך לאמור בסעיף 21.1 למתאר הפעילות של מיה דיינמיקס בקשר עם שלבי הפיתוח של הפלטפורמה והקורקינט, שצורף לדיווח של גו.די.אם בדבר זימון אסיפה כללית ומיוחדת ופורסם ב 21 בדצמבר. יוזכר כי באסיפה הכללית המיוחדת שנערכה ב-26/12 אושר ברוב קולות הסכם המיזוג של מיה דיינמיקס עם חברת המעטפת גו.ד.אם השקעות.

על פי העדכון שנמסר לחברה, מיה דיינמיקס סיימה את שלב פיתוח התבניות עבור כלי הרכב הראשון של החברה, Mia Four (הקורקינט) לאחר בחינה ואישור של הכלים שהתקבלו ממפעל הייצור עמו התקשרה החברה.

כפועל יוצא, החלה מיה דיינמיקס בייצור התבניות לשם התחלת הייצור הסדרתי – מהלך שבהתאם למפעל הייצור צפוי להסתיים תוך כחודשיים.

בנוסף, מיה דיינמיקס עדכנה את החברה, כי היא ממשיכה לפעול מול מפיצים בישראל ובחו"ל, כפי שפורט במתאר, ותדווח על כל התקדמות ככל שתהיה.

ע"פ דוח העסקה שהחברה פרסמה במסגרת אסיפת משקיעים שהחליטה לאשר את המיזוג, החברה צופה מכירות כבר בשנת 2022 בישראל ומחוצה לה. ע"פ המצגת שהחברה פרסמה נראה החברה מייעדת את הכלי שלה גם לשוקי B2B לרבות שיטור ואבטחה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה