שלמה נמרודי, מנכל ההייקון מערכות קרדיט: רועי מזרחי

דיווח שוטף

הייקון מסיימת שנה עם 2 עסקאות חדשות

הייקון מערכות מציגה תנופת פעילות ומסיימת את שנת 2021 עם שתי עסקאות במקסיקו ובמזרח אירופה, בהיקף כולל של כ-4.5 מיליון דולר, סגרה גם עסקה בארה"ב ב - 2.5 מ’ דולר

חדשות ספונסר 30/12/2021 09:56

א+א-

הייקון מערכות מציגה תנופת פעילות ומסיימת את שנת 2021 עם שתי עסקאות נוספות, במקסיקו ובמזרח אירופה, בהיקף כולל של כ-4.5 מיליון דולר.

במקסיקו, החברה מעדכנת על קבלת הזמנה ומקדמה עבור אספקת המערכת המתקדמת שפיתחה, ה-Beam2C non stop, המיועדת לשוק הקרטון הגלי. המערכת תותקן במפעל הלקוח בשני שלבים במהלך שנת 2022. מדובר בלקוח חדש, חברה ותיקה הפועלת במקסיקו מעל ל-60 שנה בתחום האריזה והינה אחת מחמשת החברות המובילות במדינה. המכירה בוצעה על ידי המשווק החדש Sun Digital אתו התקשרה החברה במהלך הרבעון הרביעי לשנת 2021. במסגרת העסקה הנוספת, החברה מעדכנת כי קיבלה הזמנה ומקדמה מלקוח משמעותי במזרח אירופה הפועל בתחום הקרטון הגלי לאספקה של  מערכת ה-Beam 2C.  

בשבוע שעבר עדכנה הייקון על קבלת הזמנה ראשונה למערכת ה- Beam2C non stop, הפיתוח האחרון של החברה, בהיקף של כ-2.5 מיליון דולר לחברת ענק אמריקאית גלובאלית בעלת מפעלים רבים, בעיקר בארה"ב. מערכת ה- Beam2C non stop המתקדמת מאפשרת הרצת המכונה באופן רציף ללא צורך בהפסקת המכונה לצורך טעינת משטחי נייר, דבר שמייעל ומשפר בצורה משמעותית את תפוקת הייצור של סדרות ארוכות יחסית של אריזות מקרטון גלי.

  1. מניות בכתבה
  2. הייקון מערכות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה