דיווח שוטף

רקח מממשת אחזקות באתר אונליין למכירות מוצרי פארמה

מהלך זה משתלב באסטרטגיה שמובילה החברה בשנים האחרונות של התכנסות לתחומי הליבה שלה כיצרנית משווקת ומפיצה של תרופות מרשם OTC ומוצרי אמ"ר בארץ ובחו"ל.

חדשות ספונסר 29/12/2021 13:08

א+א-

רקח חברה ישראלית מובילה המתמחה ב ייצור, יבוא, שיווק, מכירה והפצה של תרופות, ויטמינים, תכשירים רפואיים בסיווג אמ"ר, תוספי תזונה ומוצרים דרמטולוגיים. בשליטה משותפת של קרן פימי כ-42.6% ומשפחת אלגרבלי כ-29.8% מדווחת היום כי בהמשך למנגנון מימוש יתרת האחזקות בבלה כהגדרתו בהסכם המכירה המקורי ובהתאם להבנות עליהן הגיעו הצדדים, מכרה את מלוא אחזקות החברה בחברת בלה אונליין לחברת שופרסל ונפרעו כל הלוואות הבעלים ויתרות הזכות של החברה בחברת בלה כנגד סכום כולל של כ-3.7 מיליון שקל.

חברת בלה אונליין הוקמה בשנת 2012 במטרה להקים ולהוביל תחום חדש של אספקת תרופות מרשם ומוצרי בית מרקחת לבתי הלקוחות הפרטיים בישראל.  בשנת 2016 רכשה חברת רקח את השליטה בחברת בלה אונליין ופעלה ביחד עם מייסד ומנכ"ל החברה שי אלמוג ומטרתה לבסס את תחום ניפוק "התרופות עד הבית" כתחום חדשני ומתקדם בישראל. 51% ממניות בלה אונליין, אשר פעילותה היא פלטפורמה למכירה מקוונת של מוצרים שונים בתחום הפארמה, נרכשו באוגוסט 2019 על ידי רשת Be מקבוצת שופרסל.  

  1. מניות בכתבה
  2. רקח

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה