קרדיט: יח"צ

דיווח שוטף

נקסטפרם בהסכם ייצור מסחרי של תחליף החלבון הטבעוני

GFR היא יצרנית משנה מוערכת של רכיבי תזונה טבעוניים איכותיים עבור חברות מזון ותוספי תזונה, תחילת ייצור והשקה מסחרית של ProteVin™

מערכת ספונסר 29/12/2021 11:30

א+א-

חברת הפוד-טק נקסטפרם טכנולוגיות המפתחת את ProteVin™, תחליף חלבון טבעוני ללא הנדסה גנטית ורכיבי תזונה חדשניים נוספים מבוססי שמרים, הודיעה היום כי התקשרה בהסכם ייצור מסחרי של ProteVin™ עם יצרן משנה, חברת GFR Ingredients הקנדית. GFR יצרנית משנה מוערכת של רכיבי תזונה טבעוניים איכותיים עבור חברות מזון ותוספי תזונה בצפון אמריקה וברחבי העולם. ההסכם הינו מתן רישיון לייצור החלבון בלבד ואינו כולל העברת זכויות קניין רוחני של ProteVin™ ל- GFR.

 

ההסכם יאפשר ייצור שלProteVin בהיקף מסחרי של עשרות טונות בשנת 2022. כמות זו מאפשרת לחברה להתחיל בהשקה מסחרית של ™ProteVin בארה"ב במחצית הראשונה של 2022 ואספקת הזמנות שכבר התקבלו, וכן לספק דוגמאות בהיקפים משמעותיים לחברות מזון מובילות בעולם. ProteVin™ פתוח לשיווק בארה"ב, באירופה ובמדינות נוספות.

הסכם זה עם יצרן המשנה מהווה עמידה באבן הדרך השלישית שהציבה לעצמה החברה עד סוף 2021. לצד זה, ובהמשך לגיוס הון בהיקף של כ- 25 מיליון ש"ח שהשלימה לאחרונה, החברה נערכת להגדלת כושר הייצור הנוכחי למאות טונות בשנה.

  1. מניות בכתבה
  2. נקסטפרם

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה