לפני כולם

ניופאן ודניה בשת”פ בתחום מיזוג האוויר

החברה המשותפת, שבראשה יעמוד ארז יובל, תוחזק על ידי החברות בחלקים שווים (50%), ותעסוק ביבוא, קנייה, שיווק, הפצה, הנדסה, שירות ומכירה של מוצרי מיזוג אוויר.

מערכת ספונסר 29/12/2021 09:59

א+א-

דניה, חברת הבנייה והתשתיות הגדולה בישראל, מקבוצת לפידות קפיטל, וניופאן, יבואנית מוצרי החשמל והאלקטרוניקה המובילה בישראל הודיעו היום, כי השתיים מקימות חברה משותפת בתחום מיזוג האוויר.

החברה המשותפת, שבראשה יעמוד ארז יובל, תוחזק על ידי החברות בחלקים שווים (50%), ותעסוק ביבוא, קנייה, שיווק, הפצה, הנדסה, שירות ומכירה של מוצרי מיזוג אוויר.

בכוונת החברה המשותפת להגדיל את היצע הפתרונות בתחום מיזוג האוויר, ובכלל זה תשווק את מוצריהם של ענקי מיזוג עולמיים וספקים מובילים בעולם וכן תשיק קו מוצרים ביתיים ומערכות לשוק המסחרי בטכנולוגיית VRF ומיני VRF, בין היתר, תחת מותג פרטי שיפותח על ידה.

שיתוף הפעולה בין החברות ייצר ערך משמעותי לחברה המשותפת, לשוק כולו ובייחוד לצרכנים, אשר משלב מוצרים איכותיים מספקים מובילים ושירות אמין ללקוחות, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים בהם דוגלות ניופאן ודניה.

הקמתה של החברה המשותפת תאפשר את הרחבת פעילותה של דניה לפעילויות נוספות, משיקות ומשלימות לתחומי פעילותה כיום ותאפשר לניופאן להרחיב את נוכחותה בשוק מיזוג האוויר בו היא פעילה מזה שנים רבות. השותפות בין החברות, תוך מקסום החוזקות של כל אחת מהן – ניופאן בתחום ייבוא מוצרי הצריכה והשירות ודניה באמצעות נגישות לפרויקטים קבלניים – תביא ליתרון משמעותי ולהצלחת הפעילות.

על פי הערכות ניופאן, שוק מיזוג האוויר בישראל מגלגל כ-3 מיליארד ₪ בשנה, כאשר בכל שנה מותקנות כ-800,000 מערכות מיזוג אוויר חדשות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה