קרדיט: depositphotos

דיווח שוטף

מדד המעוף פותח מבערים

מדד ת"א 35 ממשיך להתחזק 1.1% כאשר הוא נתמך ע"י מדד הבנקים אשר גם הוא עולה 1.2%, ת"א גז ונפט מזנק 1.6%, ומדדי הנדל"ן מניב בארץ ובחו"ל זינקו בחדות, הדולר נחלש

חדשות ספונסר 28/12/2021 17:48

א+א-

מדד ת"א 35 ממשיך להתחזק 1.1% כאשר הוא נתמך ע"י מדד הבנקים אשר גם הוא עולה 1.2%, מדד ת"א גז ונפט מזנק 1.6%, ומדדי הנדל"ן מניב בארץ ובחו"ל זינקו בחדות

 

 מישורים רוכשת מבנה משרדים ומגרש צמוד בנשר ב-55 מיליון ש”ח זכויות הבנייה במגרש הצמוד מאפשרות הקמת מבנה משרדים נוסף ע"פ זכויות הבנייה, תפעל להגדלת הזכויות במגרש שטח המבנה הקיים עומד על כ-6,100 מ"ר ושיעור התפוסה הוא 98%.

 

חברת בית בכפר רוצה לגייס 200 מיליון שקל בשווי 1.26 מיליארד ש”ח בבעלות החברה 4 בתי דיור יוקרתיים בישראל הכוללים כ-830 יחידות דיור באזור המרכז והשרון, קצב הכנסות שנתי של 85 מיליון ש"ח ושיעור דירות מכורות גבוה של מעל 95%.

 

סבוריט חושפת את הטכנולוגיה והמוצר בשיתוף עם BBB ערכת הרובוט-שף תוצב ותפעל בסניפי רשת BBB מיועדים בישראל, והציבור יוכל להזמין את ההמבורגר מן הצומח שהחברה מפתחת ע"פ הזמנה פרסונלית המניה טסה 9%.

 

המשקיעים החדשים בקריפטו של סילבר קסטל איי.סי.בי מדווחת כי חברת סילבר קסטל גייסה הון ממשקיעים משוק ההון ביניהם: סייבל השקעות משפחת ויליגר ומשקיעים נוספים שישקיעו יחדיו 5.4 מיליון ש"ח בחברה הממוזגת.

 

ביו דבש מגייסת 11 מיליון שקל ממשקיעים פרטיים החברה מגייסת 11.1 מיליון שקל מקבוצת משקיעים פרטיים, הכוללים את בעל השליטה עדי צים, בעלי מניות קיימים ומשקיעים נוספים.

 

דירקטוריון פווםוום בגל עזיבות סמל הדבורה בהחלט לא מחמיא למה שקורה בדירקטוריון פוםוום, לא פחות מ -2 דירקטורים מתפטרים ביומיים וכן יו"ר הדירקטוריון עקב חקירה פלילית בארה"ב.

 

 רוטשטיין בעסקה לרכישת קרקע בלוד ב - 275 מיליון שקל מתחם טלרד יהפוך ממתחם משרדים לשכונת מגורים מודרנית בעירוב שימושים כ-900 יחידות דיור וכ- 14 אלף מ"ר מסחר ותעסוקה בלוד בתמורה לכ- 275 מיליון שקל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה