לפני כולם

דירקטוריון פווםוום בגל עזיבות

סמל הדבורה בהחלט לא מחמיא למה שקורה בדירקטוריון פוםוום, לא פחות מ -2 דירקטורים מתפטרים ביומיים וכן יו"ר הדירקטוריון עקב חקירה פלילית בארה"ב

אלירן מדר 28/12/2021 14:55

א+א-

פוםוום חברת טכנולוגיה המפתחת ומספקת פתרונות צילום דיגיטלי מבוססי בינה מלאכותית (AI) לשוק הגלובאלי של פארקי השעשועים, אירועי הספורט ואירועים חווייתיים מרובי משתתפים, דיווחה הבוקר על התפטרות דירקטור נוסף כהן יצחק אברהם אשר הוא גם בעל מניות בשיעור גבוה של 13.77%, מר אברהם פירט כי הוא מתפטר עקב מספר סיבות עקב כך שהוא מתריע על ממשל תאגידי לקוי כבר מספר חודשים, מחלקות לגביי מינוי הדירקטורים החיצוניים וכן השהיית אישורי שינויים משמעותיים בתגמול המנכ"ל ובעלי עניין בחברה.

 

רק אתמול התפטרה דירקטורית נוספת דגנית בלדר, כאשר לפני פחות מעשרה ימים יו"ר דירקטוריון החברה, מר ראיין שפירו. הגיש את התפטרותו, מר שפירו, שהינו אזרח ארה"ב, מעורב בחקירה פלילית בקשר למסחר לכאורה בניירות ערך בארה"ב, אשר אינה קשורה לחברה. לטובת החברה, החליט מר שפירו לפרוש באופן מיידי מתפקידיו בחברה. להליכים כאמור אין קשר לחברה. להערכת החברה לסיום כהונתו של מר שפירו אין השפעה על עסקי החברה ו/או על פעילותה.

  1. מניות בכתבה
  2. פוםוום

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה