קרדיט: דורון מיטרני

דיווח שוטף

נעילה ירוקה בת”א המדדים ממשיכים קדימה

יום המסחר נסגר בעליות קלות של המדדים המובילים, מנגד מספר מניות ביצעו תנודות חדות, גבעות טסה 22% , אייסקיור מזנקת 12%, לוינסקי עופר צוללת 17% אירודרום ירדה 5%

חדשות ספונסר 27/12/2021 18:05

א+א-

 

מדד המעוף ממשיך להתחזק ועולה 0.23% מדד ת"א 90 עולה בצורה זהה 0.28%, השווקים באירופה חזרו מחופה כאשר ארה"ב בטריטוריה הירוקה בהובלת הנאסדק, גם אירופה בטריטוריה הירוקה עד 0.7%, מדד הביומד נופל 1.7%.

 

מניות בכותרת:


גבעות יהש טסה 22% ללא הודעה מהותית.

 

ארנה מפגינה עוצמה וחוזרת ממינוס 6% לפלוס 1%.

 

פלסאנמור חתמה על הסכם עם שירותי בריאות כללית כללית תרכוש מהחברה אלפי יחידות של המוצר בהזמנה שנתית מינימלית, למשך 4 שנים, ובהיקף כולל של כ-11 מיליון דולר.

 

יוטרון תקים חניון בקנדה ב - 14 מיליון שקל זהו החניון האוטונומי ה-23 של החברה בצפון אמריקה מחזק את מעמדה בתחום, מתחילת השנה מניית יוטרון ללא שינוי מהותי.

 

אייסקיור מזנקת 12% ללא הודעה מהותית.

 

בנק הפועלים מסמן מגמות לשווקים בשנת 2022 מה הציפיות מהמשק הישראלי? מה יקרה בשוק הנדל"ן ?! האם האינפלציה תתגבר בישראל ובעולם? האם התאוששות באירופה וארה"ב תימשך? ומה קורה בסין?

 

 ריט 1 גייסה 120 מיליון שקל הגיוס הנוכחי מצטרף לגיוס החוב שביצענו בחודש נובמבר 2021 אשר ישמשו את החברה להשלמת עסקאות שצפויות לתמוך בצמיחת החברה.

 

גו. די. אם. אישרה את המיזוג עם מיה דיינמיקס המיזוג יתבצע בדרך של החלפת מניות, בעלי מניות מיה דיינמיקס יוכלו להגדיל את חלקם מ-65% ל-75% במניות גו.די.אם. כפוף לעמידה באבני דרך המבוססות על ביצועי מכירות.

 

 רפק המנומנמת החלה להתעורר חברת רפק היא חברה מאוד ותיקה בשוק ההון הישראלי, החברה החלה להשקיע במספר תחנות כח וכן אנרגיה סולארית, מחזיקה באלמור הציבורית ועוסקת בייעוץ וסחר בתחום החשמל.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה