דיווח שוטף

קנבוטק טסה 37% לאחר ניסוי מוצלח עם טיפולים כימותרפיים

החברה דיווחה לפניי יומיים על תוצאות חיוביות של אחד ממוצרי החברה עם טיפולים כימותרפיים נפוצים, מייצר אפקט סינרגטי ומביא לשיפור ביעילות של הרג התאים

חדשות ספונסר 22/12/2021 16:22

א+א-

החברה עוסקת במחקר ופיתוח תרופות מבוססות קנאביס, מזנקת היום לאחר שחוותה ירידות בתקופה אחרונה, החברה אשר פתחה חנות בקניון ווסטפילד בלונדון, אשר דיווחה לפני יומיים על תוצאות המחקר, שבוצע בליווי פרופ’ תמר פרץ אונקולוגית בכירה וד"ר יצחק אנג’ל פארמקולוג ומומחה בפיתוח תרופות הראו כי יישום ההרכב הייחודי בשילוב עם טיפולים כימותרפיים נפוצים, מייצר אפקט סינרגטי ומביא לשיפור ביעילות של הרג התאים הסרטניים של עד פי 6 בתתי סוגים מוכרים של סרטן השד מ-%10 תמותה ל-%60 תמותה של תאי הסרטן.

החברה מעריכה כי לצד היכולת להגביר את יעילות הטיפולים הקיימים, הטיפול עשוי לאפשר להשיג יעילות מוגברת של הרג תאי סרטן השד, תוך הפחתה משמעותית במינוני הכימותרפיה הדרושים. כפועל יוצא מכך, מעריכה החברה כי עשויה להיות גם הפחתה משמעותית בתופעות הלוואי. סדרת מוצרי ה- CannaboBreast הינם מוצרים המבוססים על שילוב ייחודי של קנבנואידים הממוצים מצמח הקנאביס ומגוון מיצויי פטריות.

בכפוף להשלמת המחקר והפיתוח של מוצרי ה- CannaboBreast ולקבלת האישורים הרגולטוריים לייצורם ומכירתם, מיועדים המוצרים לשימוש כטיפול אינטגרטיבי ו/או כמוצר נלווה לטיפול אונקולוגי תרופתי כימותראפי, ביולוגי והורמונליבסרטן השד. בכוונת החברה להציע למטופלים לשלב את הרכב הקנבנואידים במסגרת תכנית הטיפול יחד עם תוספי התזונה מבוססי מיצויי הפטריות המועשרים בחומרים פעילים מסוימים ומפותחים על ידי החברה.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה