לפני כולם

אייסקיור מדיקל בדרך לאישור פטנט אירופאי למשאבה קריוגנית

ממשרד הפטנטים האירופי (ה-“EPO”) על כוונתם לאשר פטנט המבוסס על בקשת החברה אשר כותרתו: "משאבה קריוגנית". כאשר יירשם, יספק הפטנט הגנה לקניין הרוחני של המשאבה

חדשות ספונסר 20/12/2021 15:55

א+א- 2

אייסקיור מדיקל, חברה ישראלית למכשור רפואי המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול זעיר פולשני באמצעות הקפאתם, הודיעה היום על קבלת הודעה ממשרד הפטנטים האירופי (ה-“EPO”) על כוונתם לאשר פטנט המבוסס על בקשת החברה אשר כותרתו: "משאבה קריוגנית". כאשר יירשם, יספק הפטנט הגנה לקניין הרוחני של המשאבה הקריוגנית שפיתחה אייסקיור, עם תכונות אשר מאפשרות את פיתוח הדור הבא של מערכת הקריואבלציה. הפטנט יהיה בתוקף עד שנת 2041.

המשאבה הקריוגנית החדשנית שפיתחה אייסקיור טבולה בחנקן נוזלי ועובדת במעגל סגור. משאבה זו עוצבה על מנת לאפשר מספר הליכים רפואיים או תהליכים רפואיים ממושכים, ללא צורך במילוי חנקן נוזלי. בנוסף, המשאבה מאפשרת שליטה על הטמפרטורה של המחט, משפרת את קצב הקירור בזמן ההליך וכן מרחיבה את מגוון המחטים והצנתרים הניתנים לשימוש.

אייל שמיר, מנכ"ל אייסקיור מסר, "הודעה זו ממשרד הפטנטים האירופי על כוונתם לאשר פטנט למשאבה הקריוגנית, מהווה צעד נוסף עבור אייסקיור בפיתוח הדור הבא של מערכות ההקפאה עם מחט אחת (single-prob) ומספר מחטים (multi-probe), להשמדת גידולים ממאירים. השימוש בטכנולוגיה זו הוא קריטי, מכיוון שאנו מאמינים שהיא הכרחית על מנת לשפר את איכות הליך ההקפאה הזמין היום ותאפשר לרופאים לבצע הליכים מגוונים וממושכים ביעילות רבה יותר. בנוסף, הטכנולוגיה תאפשר את הרחבת הטיפול בקריואבלציה להתוויות קליניות נוספות בעתיד."

 1. מניות בכתבה
 2. אייסקיור מדיקל

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  חדשות ספונסר זה הבורר העליון

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  דובי 20/12/2021 16:12

 2. 2
  "הבא שיעלה כאן ביו יחסם"|30|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  gil_am 20/12/2021 16:05