דיווח שוטף

אנדימד בשת”פ עולמי עם לוריאל

קבוצת לוריאל מבקשת להוסיף את המוצר הנמכר לקבוצת לוריאל לפרוטוקול הטיפוח של קו מוצריה היוקרתיים, החברה קיבלה הזמנה של מאות אלפי אירו, המניה מזנקת 20%

חדשות ספונסר 15/12/2021 11:58

א+א-

חברת האסתטיקה והביוטי, אנדימד הנסחרת בתל אביב מתכבדת להודיע על שיתוף פעולה בינה לבין קבוצת לוריאל- L’Oréal. במסגרת שיתוף הפעולה הנ"ל פותח פרוטוקול לביצוע טיפולים בהתבסס על המוצר המקצועי של החברה ה-PURE. כפי שנמסר לחברה, קבוצת לוריאל מבקשת להוסיף את המוצר הנמכר לקבוצת לוריאל לפרוטוקול הטיפוח של קו מוצריה היוקרתיים.

במסגרת שיתוף הפעולה הנ"ל קיבלה החברה הזמנה ראשונית מקבוצת לוריאל למוצר הנמכר לקבוצת לוריאל בסך של מאות אלפי אירו. בשלב הראשון המוצר הנמכר לקבוצת לוריאל מיועד לשיווק בצרפת ובסין.

החברה מברכת על שיתוף הפעולה עם אחת מחברות היופי הגדולות והחדשניות בעולם ומאמינה כי השילוב בין פתרון החברה למוצרי טיפוח העור המובחרים של קבוצת לוריאל, יספק ללקוחות טיפולים אסתטיים היברידים אפקטיביים וייחודיים, ויגדיל את כמות הלקוחות שיחשפו למוצרי החברה ולמותג.

אנדימד עוסקת, באמצעות חברת הבת אנדימד מדיקל, בפיתוח, ייצור ומכירה של מכשור רפואי-אסתטי הפועל על בסיס טכנולוגיה מבוססת אנרגיית גלי רדיו (RF) אותה פיתחה.

המכשור האמור מיועד להצערת עור הפנים והגוף ולמיצוקו, להצרת היקפים, לטיפול בהצטלקויות העור לאחר אקנה ולטיפול בצלוליט, והכל באופן לא פולשני או זעיר פולשני.

קו מוצרים אחד של הקבוצה משווק לשוק הרפואי מקצועי, כלומר לרופאים, לקליניקות רפואיות לאסתטיקה ולמטפלים אסתטיים, העושים שימוש במוצרי החברה לטיפול בלקוחותיהם וביניהם מוצר ה- PURE. קו מוצרים שני מיועד לשוק הצרכנים הביתי. הקבוצה הצליחה למזער ולהתאים את הטכנולוגיה הייחודית שלה וליישמה במכשיר ביתי הנמכר לצרכן הביתי אשר ייעודו העיקרי הינו ייצור קולגן ובעקבות כך הפחתת קמטים והצערת עור הפנים.

  1. מניות בכתבה
  2. אנדימד

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה