קרדיט: יח”צ

דיווח שוטף

אברא בחוזה שדרוג מערכות בשווי 10 מיליון שקל

אברא זכתה בפרויקט שדרוג מערכות לחברת Aquestia,לענן של מיקרוסופט בהיקף של כ-10 מיליון שקלים, בפרויקט יוטמעו מערכות ERP, CRM ו- BI של מיקרוסופט בענן Azure

חדשות ספונסר 14/12/2021 08:42

א+א- 1

 

אברא, המתמחה בפתרונות טכנולוגיים בתחומי מערכות המידע, זכתה בפרויקט שדרוג מערכות הליבה של חברת Aquestia לענן של מיקרוסופט. הפרויקט כולל תכנון, יישום והטמעה של פלטפורמת האפליקציות העסקיות של מיקרוסופט לרבות מערכת ERP Finance & Operations, מודול שירות, מודול שיווק ומכירות ומערכת BI מבוססת Power BI. היקף הפרויקט – כ-10 מיליון שקלים.

 

בשלב הראשון, במהלך שנת 2022, תיפרס המערכת בישראל ובשלב השני - בארה"ב.

 

Aquestia הינה מובילה עולמית בייצור מוצרים ופתרונות להגנה על מערכות מים והולכת נוזלים. היא מיזוג של חברות המים הקיבוציות  - א.ר.י ודורות ו-OCV  האמריקאית. בפרויקט יוחלפו מערכות ישנות בשתי החברות בארץ, שאחת מהן עובדת היום עם הגרסה הישנה של המערכת AX 2009 ויאוחדו תהליכים שנובעים ממיזוגן של 3 חברות לחברה אחת גדולה. המערכת שתוטמע תהווה פלטפורמה אחידה מבוססת ענן, הכוללת מערכת אבטחת מידע מתקדמת. המערכת תשרת מאות משתמשים.

 

יונתן ברנע, Aquestia CIO מוסר:"אנו שמחים מאוד על ההתקשרות עם חברת אברא לביצוע פרויקט מורכב זה. מעבר להיבט של הטמעת מערכת מתקדמת ומובילה בשוק, הפרויקט מהווה הזדמנות עסקית ותפעולית בתהליך המיזוג של 3 החברות, כולל בחינה ושיפור של כל התהליכים ויישום יכולות דיווח וניהול ברמת החברה המאוחדת."

  1. מניות בכתבה
  2. אברא

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מזל טוב הגיע הזמן

    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    שרלוק הולמס 14/12/2021 09:02