דיווח שוטף

ת”א: סיום המסחר בירידות מדד הביטוח צלל 1.3%

המעוף נחלש 0.7% בהובלת טבע והפניקס, הרשות לני"ע עוצרת 2 עסקאות בעניין חוק הריכוזיות של כלל ואיילון, מלונות דן מדווחת על מימוש נכס, כלל משקאות דחתה הצעת קרור

חדשות ספונסר 13/12/2021 17:55

א+א- 1

 

מדד הביטוח הושפע הבוקר כפי שצפינו עקב החלטת הרשות לניירות ערך לבקש הבהרות מהחברות אלרוב וווישור על הרכישות הצפויות של כלל ואיילון בהתאמה, הרכישות הללו על פי הרשות מהוות הפרה של חוק הריכוזיות כשכבה שלישית, החברות פתחו בירידות שערים אשר התגברו לקראת סיום המחסר.

 

בנק ישראל מציג: כולם מרוויחים בנק ישראל מאשר לבנקים לחזור ולחלק דיבידנדים, מדד הבנקים עולה בתגובה 0.8%, אך לבנק ישראל גם מניע נסתר והוא הגדלת היצע הכסף אשר יכול לעזור בהיחלשות השקל מול הדולר.

מניות בכותרות:

 

נלה דיגיטל רוצה אמריקה, דירקטוריון החברה הסמיך את ההנהלה לפעול לרישומה למסחר בנאסדק, המניה עולה 1.4%.

 

בוני התיכון טסה היום 10% נראה כי המשקיעים החלו לראות את הפוטנציאל הטמון בחברה, לאחר פרסום דוח הרבעון השלישי.

 

מיליניום פודטק השקיעה 2 מיליון דולר בחבר גרין קלייה, המניה יורדת 1.86%.

 

 קרור מקבלת דחייה מכלל משקאות לגביי רכישת החזקתה ביפאורה, שתי החברות אשר מחזיקות 100% בחברה, קרור הגישה הצעה של 450 מיליון שקל לרכישת 30.5% מחברת יפאורה בה מחזיקה כלל משקאות, כלל טוענת כי על פי עבודה שהוכנה לדירקטורין החברה שווי החזקתה גבוהה מכך! בד בבד חברת קרור מתכננת להנפיק חברה בת אחרת תפוגן אשר צריכה להציץ שווי לחברת קרור אשר מתמודדת עם החקיקה של משקאות ממותקים אשר בגינם החברה ציינה כי היא צופה פגיעה בהכנסות.

 

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    1.3 אחוז זה צלל ?? מה קרה נדבקתם

    מתיאורי ביזפורטל המפחידים חחהה
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    m-g 13/12/2021 18:38