קרדיט: חן גלילי

דיווח שוטף

פנאקסיה החלה בשיווק בגרמניה ושואפת קדימה

החברה החלה לשווק את תמציות השאיפה בגרמניה בשיתוף פעולה עם חברת Neuraxpharm , אשר תנסה להיות זרוע ההפצה שלה ברחבי אירופה עם פוטנציאל להרחבת סל המוצרים יחדיו

חדשות ספונסר 08/12/2021 10:39

א+א-

פנאקסיה מעבדות ישראל בע"מ  חברת פארמה גלובאלית המפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי קנאביס רפואי מתקדמים באיכות פרמצבטית בשיתןף Neuraxpharm , חברת פארמה אירופאית מובילה להפצת תרופות בתחום מערכת העצבים המרכזית, הודיעו היום על מכירות קמעונאיות ראשונות של תמציות הקנאביס הרפואי לשאיפה שלהן בגרמניה, אשר משווקות תחת המותג המשותף Naxiva-Panaxol.  בכך, הפכו לחברות הראשונות המשווקות תמציות קנאביס רפואי לשאיפה באירופה.

 

מכירות המוצרים החלו לאחר שעברו בהצלחה בדיקות מעבדה קפדניות בהגיעם לגרמניה, ואושרו להפצה ומכירה בהתאם להיתר הרגולטורי לשיווק המוצרים שניתן במדינת היעד. התמציות מיוצרות על ידי פנאקסיה בתקן EU-GMP בסטנדרטים פרמצבטיים מחמירים עפ"י ידע ושיטות קליניות שפותחו בחברה, ומשווקות בגרמניה על ידי Neuraxpharm לרופאים המוסמכים להנפיק למטופלים מרשמים ממותגים למוצרי קנאביס רפואי לטיפול במגוון רחב של התוויות רפואיות וזמינים בבתי מרקחת ברחבי המדינה.

 

המכירות הראשונות מגיעות בעקבות הודעת החברות בדבר קבלת היתר שיווק לתמציות הקנאביס לשאיפה בגרמניה, היתר ראשון ויחיד מסוגו, והמשלוח הראשון שיצא מישראל לגרמניה לפני כשלושה שבועות. כמו כן, מדובר בחברות הראשונות והיחידות באירופה אשר להן היתר רגולטורי להפצת טבליות קנאביס רפואי בצרפת במסגרת התוכנית הממשלתית של רשות התרופות הצרפתית, ה- ANSM.

 

ד"ר דדי סגל, מנכ"ל פנאקסיה ישראל: "אנו גאים לקצור את הפירות ולהתחיל במכירות ראשונות בגרמניה של המוצר החדשני והמוביל שלנו, תמציות הקנאביס לשאיפה, ולממש את האסטרטגיה שלנו יחד עם שותפתנו, Neuraxpharm. כעת אנחנו עם הפנים קדימה במטרה ליהנות מהיתרון היחסי שלנו כחברה הראשונה והיחידה אשר לה אישור למכור את תמציות הקנאביס לשאיפה בגרמניה, כשהיעד הוא להגיע לקהל רחב ככל הניתן של לקוחות. במקביל, אנו ממשיכים לפעול להנגשת תמציות השאיפה שלנו גם למטופלים במדינות נוספות ביבשת ורישומן במסלולים הרגולטורים המתאימים."

 

ד"ר יורג-תומאס דירקס, מנכ"ל Neuraxpharm, מסר:
"המכירות הראשונות של תמציות הקנאביס הרפואי לשאיפה בגרמניה, הן אבן דרך נוספת בשותפות המוצלחת שלנו עם פנאקסיה. בהמשך, נהרחיב את סל המוצרים שלנו יחד עם פנאקסיה לא רק בגרמניה, אלא גם במדינות נוספות באירופה. מעל לכל, אני שמח שכעת אנחנו יכולים להציע למטופלים שלנו בגרמניה מגוון אפשרויות טיפול מותאמות עוד יותר בקנאביס רפואי."

 

ד"ר ברנרד גרונברג, רוקח ובעלים של בית מרקחת מהגדולים במינכן בתחום הקנאביס הרפואי , מסר: "אנו שמחים מאוד למכור את תמציות הקנאביס הרפואי החדשות לשאיפה בבית המרקחת שלנו במינכן, אברסברג וארדינג. טכנולוגייה זו של מתן קנאביס רפואי בשאיפה תספק למטופלים שלנו אלטרנטיבה בטוחה יותר בהשוואה לעישון. זאת באמצעות הפחתת סיכונים נשימתיים ואונקולוגיים, תוך שמירה על היתרונות הפרמקוקינטיים, כגון ספיגה מהירה ויעילה יותר דרך הריאות ישירות למערכת הדם וצורת מינון מדוייקת ועקבית יותר, המאפשרת מתן טיפול בטוח יותר בקנאביס רפואי."

  1. מניות בכתבה
  2. פנאקסיה ישראל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה