אריק שפיר, סגן יו"ר קבוצת לפידות קרדיט: רמי חכם

הרווח הנקי לבעלי המניות של לפידות ברבעון השלישי לשנת 2021 הסתכם בכ-29 מיליון שקל

זאת לעומת הפסד של כ-2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. מתחילת השנה, הסתכם הרווח הנקי של בעלי המניות בלפידות בכ-78 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של 150 מיליון

מערכת ספונסר 22/11/2021 11:08

א+א-

לפידות קפיטל, קבוצת השקעות בתחומי הנדל"ן והתשתיות, התקשורת, הסחר ופעילות הקידוחים היבשתיים בישראל, מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ולתשעת החודשים הראשונים לשנת 202. בדו"חות הכספיים של הקבוצה נכללים, בין היתר, תוצאות החברות הציבוריות דניה, אפריקה ישראל מגורים וסאני תקשורת.

הרווח הנקי לבעלי המניות של לפידות ברבעון השלישי לשנת 2021 הסתכם בכ - 29 מיליון שקל, וזאת לעומת הפסד של כ - 2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. מתחילת השנה, הסתכם הרווח הנקי של בעלי המניות בלפידות בכ - 78 מיליון שקל, וזאת לעומת רווח נקי של 150 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, בה נרשם רווח כתוצאה מרכישת השליטה באפריקה ישראל, בסך של 121 מיליון שקל.

באשר לדיבידנדים בחברות הקבוצה, מתחילת השנה חילקו חברות קבוצת לפידות קפיטל דיבידנדים בהיקף של כ - 229 מיליון שקל, כאשר חלקה של לפידות בדיבידנדים אלה מסתכם בכ - 127 מיליון שקל. בגין תוצאות הרבעון השלישי בלבד, חילקו חברות הקבוצה דיבידנדים בסכום מצטבר של 55 מיליון שקל, כאשר חלקה של לפידות בדיבידנדים אלה מסתכם בכ - 29 מיליון שקל. הרבעון השלישי הינו הרבעון השני ברציפות בו כל חברות הקבוצה מחלקות דיבידנד.

ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות של לפידות הסתכם בסוף הרבעון השלישי בכ - 1.07 מיליארד שקל, וזאת בהשוואה להון עצמי של כ - 734 מיליון שקל בסוף שנת 2020. קבוצת לפידות דיווחה על חלוקת דיבידנד של 20 מיליון שקל בגין רווחי הרבעון השלישי, וזאת בהמשך לחלוקה בסכום דומה שבוצעה בחודש ספטמבר.

יתרות נזילות בכלל חברות הקבוצה נאמדות בכ - 1.3 מיליארד שקל, המאפשרות לחברות הקבוצה, לדבריה, להמשיך ולפתח את ליבת עסקיהן ולאתר הזדמנויות שישיאו ערך לבעלי המניות.

אריק שפיר, סגן יו"ר קבוצת לפידות קפיטל: "דוחות קבוצת לפידות קפיטל מוכיחים את המשך מגמת הצמיחה של הקבוצה, בכל הפרמטרים. זאת תוך יצירת ערך משמעותי עבור המשקיעים שלנו, שנהנו מחלוקת דיבידנדים מרשימה בכל חברות הבת של הקבוצה לאורך השנה. התנופה בתחום התשתיות והנדל"ן, השקעות המדינה בשיווק קרקעות והגידול הדמוגרפי, הינם כר פורה להמשך הצמיחה בחברות הקבוצה, שתקבל ביטוי בשנים הקרובות".

  1. מניות בכתבה
  2. לפידות קפיטל

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה