קרדיט: קרדיאקסנס

מרחביה: השקה מסחרית לשעון הרפואי של קארדיאקסנס

השעון מאפשר ניטור מרחוק של מדדים חיוניים וזיהוי הפרעות קצב לב; משלוח מסחרי ראשון נשלח להודו; משלוחים מסחריים נוספים ליותר מעשרים מדינות צפויים כבר בשבועות הקרובים

חדשות ספונסר 19/10/2021 09:46

א+א-

חברת מרחביה אחזקות מדווחת היום כי חברת קארדיאקסנס המוחזקת על ידה בשיעור של כ-5.5% שלחה את משלוח המסחרי הראשון של מאות שעונים להודו. לחברה צבר הזמנות בהיקף של למעלה מ-150 מיליון דולר ומאשרת כי משלוחים מסחריים ליותר מעשרים מדינות נוספות צפויים כבר בשבועות הקרובים.

 

השעון של קארדיאקסנס מיועד לניטור רציף וארוך טווח מרחוק של מדדים חיוניים, זיהוי הפרעות קצב-לב והדרדרות במצבם הרפואי של חולים במחלות כרוניות ברמת דיוק של מכשור רפואי נייח בבתי חולים. בניסוי שערכה החברה ותוצאותיו פורסמו בחודש אוגוסט השנה, הראו התוצאות כי השעון עמד בכל דרישות הדיוק המחמירות של אישור CE וה-FDA.

 

ההפצה בהודו תתבצע על ידי המפיץ המקומי שיפעיל מערך של מאות אנשי מכירות, שירות ויועצים רפואיים וכן מרכז שירות והדרכה לרוכשי השעונים ובתי החולים. הודו היא המדינה בעלה האוכלוסייה השנייה בגודלה בעולם עם אוכלוסייה מבוזרת על פני שטחים נרחבים. יכולות הניטור הרפואי באמצעות השעון של חברת קארדיאקסנס תאפשר אספקת שירותי רפואה מתקדמים בכל המדינה ללא תלות במקום או מרחק.

 

"אנו נרגשים להתחיל את שלב ההפצה ברמה העולמית של השעון הרפואי החכם והמהפכני שלנו," אמר אלדד שמש, מייסד-שותף ומנכ"ל קארדיאקסנס. "אנו מאמינים כי שילוב השעונים לניטור רציף וארוך טווח של מדדים רפואיים יסייע בשיפור איכות החיים של החולים בזכות זיהוי מוקדם של הפרעות קצב והדרדרות מצב רפואי ועל ידי כך להביא להוזלת עלות הטיפול הרפואי והודו היא רק הסנונית הראשונה להנות מהשעונים של קארדיאקסנס".

 

"אנו שמחים לקחת חלק עם חברת קארדיאקסנס במסע המרגש הזה להשקת השעון הרפואי שישפר את אופן אספקת שרותי הרפואה ויעזור הן למטופלים והן לרופאים ובתי החולים במדינה לספק שירותי בריאות טובים יותר ובכך להקל על המטופלים ולשפר את איכות חייהם" אומר פנקאג’ בלוואני מנכ"ל חברת אקספלור לייפסטייל סולושינס משווקת השעון בהודו

 

  1. מניות בכתבה
  2. מרחביה אחזקות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה